Πρόγραμμα Αγώνων 7-8 Μαρτίου

Πρόγραμμα Αγώνων 7-8 Μαρτίου

ΟΑΚΑ

  

Σάββατο 7 Μαρτίου

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (09:00): PAO BC Academy 2012Β - PAO BC Academy 2012ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 4): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (10:00): PAO BC Academy 2011Β - PAO BC Academy 2011ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

All Stars Arena 1 (Γήπεδο 1): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (10:00) : PAO BC Academy ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞ - Εξέλιξης Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 4) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (13:00): ΑΟ Ένωση Ιλίου - PAO BC Academy 2008Α  (ΕΣΚΑ)

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β "Γεώργιος Κακούρης":  Ανδρομάχης 25,  Ίλιον

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (13:15) : PAO BC Academy 2009Β - ΓΣ Αμαρουσίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 4) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (14:45): PAO BC Academy 2008B - ΓΣ Απόλλων Σμύρνης Β´ (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 4) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (18:15): ΓΣ Απόλλων - PAO BC Academy 2006Α ( F4 ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

Κυριακή 8 Μαρτίου

 

Κυριακή 8 Μαρτίου (13:00): PAO BC Academy Παιδικό ΕΞΒ - ΓΣ Αμαρουσίου (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Αγίου Θωμά: Νιόβης & Διονύσου, Μαρούσι

 

Κυριακή 8 Μαρτίου (17:30): PAO BC Academy 2006B - PAO BC Academy 2006ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

All Stars Arena 2 (Γήπεδο 2): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 8 Μαρτίου (18:00): Α.Ο. Πεύκης -  PAO BC Academy 2009Α (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Πεύκης Β' : Συνταγματάρχου Δαβάκη & Σάκη Καράγιωργα, Πεύκη

 

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 7 Μαρτίου

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (09:30) : Α.Ο. Νήαρ Ηστ- PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Νήαρ Ηστ:  Λεωφ. Εθ. Αντιστάσεως 118 & Φιλαδελφείας, Καισαριανή

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (12:30): ΑΣ Παπάγου - PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Παπάγου: Νευροκοπίου  2-4, Παπάγου

 

 

Κυριακή 8 Μαρτίου

 

Κυριακή 8 Μαρτίου (09:45): PAO BC Academy Παγκορασίδες - ΓΣ Αγία Παρασκευή (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''Παύλος Γιαννακόπουλος'': Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 8 Μαρτίου (11:15): PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος - ΑΟ Αμύντας (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''Παύλος Γιαννακόπουλος'': Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 8 Μαρτίου (14:15): ΑΕ Αίολος Ταύρου - PAO BC Academy 2007 Λεωφόρου (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Ταύρου "Τιμόθεος Ευγενικός": Ελ. Βενζέλου και Μαινεμένης, Ταύρος

 

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

 

Παρασκευή 6 Μαρτίου 

Παρασκευή 6 Μαρτίου (18:30): ΑΟΠ Φαλήρου - PAO BC Academy 2007ΝΠ (Τουρνουά Ηλιούπολης)

Κλειστό Γυμναστήριο "Σοφία Μπεφόν": Περιφερειακή οδός Φλοίσβου, Π. Φάληρο

 

 

Σάββατο 7 Μαρτίου

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (09:00): Πανιώνιος ΓΣΣ - PAO BC Academy 2006ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

Κλειστό Βαρίκας: Οδός Αγίου Ανδρέου 25, Νέα Σμύρνη

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (09:00): PAO BC Academy 2012Β - PAO BC Academy Junior 1 ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 4): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (09:00): ΑΣ Πέρα-PAO BC Academy 2007ΝΠ (Τουρνουά Ηλιούπολης)

Κλειστό Κοψαχείλας: Σωκράτους 46, Π. Φάληρο

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (10:00): PAO BC Academy 2011Β - PAO BC Academy Junior 2 ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

All Stars Arena 1 (Γήπεδο 1): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (12:15): South Basketball Academy - PAO BC Academy 2009ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Ανοικτό Αλίμου: Γεωργίου Κονδύλη & Λυσικράτους, Άλιμος

 

Σάββατο 7 Μαρτίου (12:30): Τερψιθέα - PAO BC Academy 2008ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Αγίου Κοσμά: Οδός Ποσειδώνος 26, Ελληνικό

 

 

Κυριακή 8 Μαρτίου

 

Κυριακή 8 Μαρτίου (08:30): Μίλωνας - PAO BC Academy 2008ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Μίλων  "Κροίσος Πέρσης": Μεγάλου Βασιλείου 6-8, Νέα Σμύρνη

 

Κυριακή 8 Μαρτίου (08:45): ΓΣ Ηλιούπολης-PAO BC Academy 2007ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ηλιούπολης Β "ΔΙΑΝΑ": Τέρμα Λεωφόρου Πατριάρχου Γρηγορίου & Παΐκου, Ηλιούπολη 

 

Κυριακή 8 Μαρτίου (09:00): Ευρυάλη - PAO BC Academy Junior 1 ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Ανοικτό Ευρυάλης: Σοφίας Βέμπο & Παλμύρας, Γλυφάδα

 

Κυριακή 8 Μαρτίου (10:00): Ευρυάλη - PAO BC Academy Junior 2 ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Ανοικτό Ευρυάλης: Σοφίας Βέμπο & Παλμύρας, Γλυφάδα

 

Κυριακή 8 Μαρτίου (11:00): ΓΣ Ηλιούπολης-PAO BC Academy 2009ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ηλιούπολης Γ "Μπαλόνι": Εθνάρχου Μακάριου 3, Ηλιούπολη

 

Κυριακή 8 Μαρτίου (17:30): PAO BC Academy 2006B - PAO BC Academy 2006ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

All Stars Arena 2 (Γήπεδο 2): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι