Πρόγραμμα Αγώνων 22-23 Φεβρουαρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 22-23 Φεβρουαρίου

OAKA

 

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (09:00): PAO BC Academy 2012Β - Α.Ε. Ψυχικού (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (10:00): PAO BC Academy 2011Β - Α.Ε. Ψυχικού (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Β - Σπάρτακος Λάρισας (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Α - Σπάρτακος Λάρισας (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (10:30): Ολυμπιάδα Πετρούπολης - PAO BC Academy 2010Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Ν. Παξιμαδάς": Κ.Βάρναλη 1, Πετρούπολη

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (11:30): Ολυμπιάδα Πετρούπολης - PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Ν. Παξιμαδάς":  Κ.Βάρναλη 1, Πετρούπολη

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (12:15): ΑΟ Αμύντας - PAO BC Academy 2008Α (ΕΣΚΑ)

3ο Γυμν. Υμηττού: Ιονίων Νήσων 33, Υμηττός

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (14:45): PAO BC Academy 2008B - ΓΣ Βριλήσσια (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (16:00): PAO BC Academy 2007Β - Σπάρτακος Λάρισας (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (17:30): PAO BC Academy 2006B - Σπάρτακος Λάρισας (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου (10:00): PAO BC Academy 2011Α - Χολαργός (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Α - Χολαργός (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου (12:30): Τούφα Χαλανδρίου - PAO BC Academy 2008B (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Ν. Πέρκιζας": 28ης Οκτωβρίου & Λεωφ. Πεντέλης, Χαλάνδρι

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου (16:00): PAO BC Academy 2007Α - ΓΣ Βριλήσσια (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

  

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (11:00): PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος - ΑΕ Αίολος Ταύρος (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (11:00): PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος - Ηλιούπολη (Φιλικός Αγώνας) 

Ανοιχτό Μηλέων: Λ. Αλεξάνδρας &  Μηλέων (δίπλα στη Γ.Α.Δ.Α.), Αθήνα

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (12:15): PAO BC Academy 2003-04 Λεωφόρος - Ηλιούπολη  (Τουρνουά Ηλιούπολης) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (18:00): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος  - Αναγέννηση Πετραλώνων  (Φιλικός αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (19:45) :  PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος - ΑΟ Λεοντείου  (Τουρνουά Εσπέρου)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα  

 

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου (08:30): PAO BC Academy 2010-11 Λεωφόρος - ΔΑΣ Δραπετσώνα (Φιλικός Aγώνας)  

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41,  Αθήνα

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου (11:00) :  ΑΟ Θρακομακεδόνων - PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος (Φιλικός Aγώνας)  

Κλειστό Θρακομακεδόνων: Κλειστού 1, Θρακομακεδόνες

 

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (10:15): Ευρυάλη - PAO BC Academy 2008ΝΠ (φιλικός αγώνας)

Κλειστό "Οδυσσέας Παπαδόπουλος": Οδός Αλέξανδρου Παναγούλη 13, Γλυφάδα

 

 

Κυριακή 22 Φεβρουαρίου

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου (10:30): ΑΕΓ Αιξωνή - PAO BC Academy 2009ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Γήπεδο Αγίου Τρύφωνα: Γεωργίου Γεννηματά 63, Γλυφάδα

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου (12:00): Ένωση Τραχώνων - PAO BC Academy 2006ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

2ο κέντρο νεότητας Αλίμου: Κουμουνδούρου 92 & Διγενή 1, Άλιμος

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου (13:00): ΑΟ Δάφνης - PAO BC Academy 2007ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Αθλητικό Κέντρο Ολυμπιονίκη Μιχάλη Μουρούτσου: Λεωφόρος Αλεξάνδρου Παπαναστασίου 68-70,  Δάφνη 

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου (16:30): Έσπερος - PAO BC Academy 2008ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Λάμπρου Κατσώνη: Λάμπρου Κατσώνη 21, Καλλιθέα