Πρόγραμμα Αγώνων 15-16 Φεβρουαρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 15-16 Φεβρουαρίου

OAKA

 

 

 

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

 

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου (09:00): PAO BC Academy 2012Β - ΓΑΟ Κουκουβάουνες (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου (10:00): PAO BC Academy 2011Β - ΓΑΟ Κουκουβάουνες (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου (11:00): ΑΣΕ Δούκας Β' - PAO BC Academy 2008B (ΕΣΚΑ)

ΔΑΙΣ: Μεσογείων 151, Μαρούσι

 

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου (11:00): Α.Ε. Ψυχικό - PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ψυχικού:  Κοντολέοντος 20, Ψυχικό

 

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Β - ΑΕ Ψυχικού (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου (14:15): ΑΣ Κολεγίου DEREE - PAO BC Academy 2006A (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Κολεγίου DEREE: Γραβίας 6, Αγία Παρασκευή

 

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου (14:45): PAO BC Academy 2008Α - ΓΣ Περιστερίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου (16:00): PAO BC Academy 2007Β - ΑΟ Νέων Αργυρούπολης (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου (17:30): PAO BC Academy 2006B - Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών (Φιλικός Αγώνας)

Βοηθητικό ΟΑΚΑ ( Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (10:00): ΑΟ Διόνυσος - PAO BC Academy 2010Γ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Διονύσου : Αρμονίας 5, Διόνυσος

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Α - Α.Ε. Ψυχικό (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Α - ΓΑΟ Κουκουβάουνες (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (14:45): PAO BC Academy ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞΒ - ΑΟ Πολιτεία (ΕΣΚΑ)

Βοηθητικό ΟΑΚΑ ( Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2007Β - ΚΑΟ Μελισσίων (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (17:45): PAO BC Academy 2006A - ΑΣ Κολεγίου DEREE (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (19:00): ΑΟΚ Χαλανδρίου 2007 - PAO BC Academy 2008A (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Νίκος Περκίζας": Λεωφ. Πεντέλης 150 & 25ης Μαρτίου, Χαλάνδρι

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (19:00): ΑΟ Νήαρ Ήστ - PAO BC Academy 2007Α (ΕΣΚΑ)  

Κλειστό ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Εθνικής Αντίστασης 118 & Φιλαδελφείας, Καισαριανή

 

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

  

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

 

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου (17:30): Δράσης Άθλος - PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης Γ (Μπαλόνι):Εθνάρχου Μακαρίου 3, Ηλιούπολη

 

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (09:30) : Νήαρ Ήστ - PAO BC Academy Μίνι Κορίτσια (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Νήαρ Ήστ : Εθνικής Αντίστασης 118, Καισαριανής

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (10:00):  PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος - ΑΣΕ Δούκα Β  (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα  

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (11:30) : Δάφνη Δαφνίου - PAO BC Academy  2010-11 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Χρήστος Αγγουράκης": Ηρώων Πολυτεχνείου 100, Χαϊδάρι

 

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (11:00): ΑΟ Βουλιαγμένης - PAO BC Academy 2006ΝΠ 

Κλειστό Mηλαδεζας: Οδός Αρετής 36, Βάρη

 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (13:15): PAO BC Academy 2008ΝΠ - Πανιώνιος ΓΣΣ

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί


Κυριακή 16 Φεβρουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2007ΝΠ - ΓΣ Κερατέας (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί