Πρόγραμμα Αγώνων 8-9 Φεβρουαρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 8-9 Φεβρουαρίου

OAKA

 

Παρασκευή 7 Φεβρουαρίου

 

Παρασκευή 7 Φεβρουαρίου (18:15): PAO BC Academy ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞ Β - ΑΟ Αγίου Νικ. Παλλήνης(ΕΣΚΑ)

OAKA Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου

 

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου (09:00): ΑΟ Παγκρατίου - PAO BC Academy 2008Α  (ΕΣΚΑ)

Κυνίσκας 21, Αθήνα

 

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου (09.00): PAO BC Academy 2012Β - Άμιλλα Περιστερίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου (09:00): ΑΟ Γαλατσίου -  PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Ολυμπιακό Γυμναστήριο Γαλατσίου (βοηθητικό γήπεδο) : Λεωφόρος Βείκου 137, Γαλάτσι

 

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου (10:00): ΑΟ Γαλατσίου -  PAO BC Academy 2011Α (Φιλικός Αγώνας)

Ολυμπιακό Γυμναστήριο Γαλατσίου (Βοηθητικό) : Λεωφόρος Βείκου 137, Γαλάτσι

 

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου (11:00): Γαλάτσι - PAO BC Academy 2010Α (Φιλικός Αγώνας)

Ολυμπιακό Κλειστό Γαλατσίου (Βοηθητικό):  Λεωφόρος Βεΐκου 137, Γαλάτσι

 

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου (14:45): PAO BC Academy 2008B - Εξέλιξις Ακαδημία Β (ΕΣΚΑ)

OAKA Βοηθητικό (Γήπεδο 3):  Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου (15:30): ΑΟ Παλλήνης - PAO BC Academy ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞ Β (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Γήπεδο μπάσκετ Παλλήνης: Μαραθώνος 7, Παλλήνη

 

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου (17:30): PAO BC Academy 2006B - AOK Χαλανδρίου (Φιλικός Αγώνας)

OAKA Βοηθητικό (Γήπεδο 3):  Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (08:30): PAO BC Academy 2010-11 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2010Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» : Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (09:00): ΑΟ Γαλατσίου - PAO BC Academy 2013 (Φιλικός Αγώνας)

Ολυμπιακό Γυμναστήριο Γαλατσίου (βοηθητικό γήπεδο) : Λεωφόρος Βείκου 137 Γαλάτσι

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (09:00): Αμύντας - PAO BC Academy 2010Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό 3ου Γυμνασίου Υμηττού: Ιονίων Νήσων 33, Υμηττός

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (10:30): ΓΣ Προμηθέας Χαλανδρίου - PAO BC Academy 2007Β  (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Μάρκος Παπαδάκης":  Μεθώνης 12 , Κάτω Χαλάνδρι

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (11:00): PAO BC Academy 2012 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2012Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» : Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (12:15): PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» : Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2007A - ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου  (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (17:45): PAO BC Academy 2006A - Δάφνη Δαφνίου (ΕΣΚΑ)

OAKA Βοηθητικό (Γήπεδο 3):  Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

  

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου

 

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου (11:00) : PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος - Α.Ο. Κουκάκι (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος" : Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου (11:00):  Α.Ο.Ν.Α. - PAO BC Academy 2003-04 Λεωφόρος (Τουρνουά Ηλιούπολης) 

Ανοιχτό Αργυρούπολης: Ολυμπίας 38, Αργυρούπολη 

 

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου (18:45): PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος - Ακαδημία Αμπελοκήπων (Τουρνουά Εσπέρου)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα  

 

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (08:30) : PAO BC Academy 2010-11 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2010Β (Φιλικός Aγώνας)

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» : Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (09:45): PAO BC Academy 2008 ΛεωφόροςPAO BC Academy 2008ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα  

 

Κυριακή  9 Φεβρουαρίου (11:00) : PAO BC Academy 2012 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2012Α (Φιλικός Aγώνας)

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» : Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή  9 Φεβρουαρίου (12:15) : PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Aγώνας)

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» : Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (17:30) : Εξέλιξις Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης ΑΣ - PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Eurohoops Dome: Ευρώτα 24, Κηφισιά

 

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (09:45): PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2008ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα  

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (09:45): ΓΣ Ηλιούπολης - PAO BC Academy 2007ΝΠ (Τουρνουά Ηλιούπολης)

Κλειστό Ηλιούπολης Β "ΔΙΑΝΑ": Τέρμα Λεωφόρου Πατριάρχου Γρηγορίου & Παΐκου, Ηλιούπολη 

 

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου (12:15): Ηρακλής Ηλιούπολης - PAO BC Academy 2009ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Ανοικτό Ηλιούπολης Β "ΔΙΑΝΑ": Τέρμα Λεωφόρου Πατριάρχου Γρηγορίου & Παΐκου, Ηλιούπολη