Πρόγραμμα Αγώνων 1-2 Φεβρουαρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 1-2 Φεβρουαρίου

OAKA

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου (09:00): Ιωνικός ΑΣ - PAO BC Academy 2008Α (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Ζαχαρίας Αλεξάνδρου":  Τρυπιά 31, Νέα Φιλαδέλφεια

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου (09:30): Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων -  PAO BC Academy 2011Α (Φιλικός Αγώνας)

 Κλειστό γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων : Μαυροκορδάτου & Γεωργίου Παπανδρέου, Άγιοι Ανάργυροι

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου (10:00): PAO BC Academy 2011Β - ΑΟΚ Χαλάνδρι (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου (10:30): Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων -  PAO BC Academy 2013 (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων : Μαυροκορδάτου & Γεωργίου Παπανδρέου, Άγιοι Ανάργυροι

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου (11:30) : PAO BC Academy 2010Β - ΑΟΚ Χαλανδρίου  (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου (13:00) : PAO BC Academy 2009Β - ΑΟΚ Χαλανδρίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

  

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου (11:00): Α.Ε. Ψυχικού - PAO BC Academy 2010Γ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Μπάσκετ Ψυχικού: Κοντολέοντος 20, Ψυχικό

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Α - Πεντέλη (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου (13:15): PAO BC Academy Παιδικό ΕΞΒ - ΑΟ Πικερμίου (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Αγίου Θωμά: Νιόβης & Διονύσου, Μαρούσι

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου (13:15): ΑΕ Ψυχικού - PAO BC Academy 2007Α (ΕΣΚΑ)

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ψυχικού: Κοντολέοντος 20 & Μηλιώνη, Ψυχικό (μέσα στο Δημοτικό Σχολείο)

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2007Β - ΦΟ Τούφας (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου (17:30): PAO BC Academy 2006A - Eurohoops (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος - A.O Δάφνης (Φιλικός Αγώνας) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου (10:00): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος - ΓΣ Αμαρουσίου (ΕΣΚΑ)  

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου (10:30): PAO BC Academy ΝΠ Junior 1 - Τράχωνες (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Αλίμου: Ελευθερίου Βενιζέλου&  Θεσσαλίας, Άλιμος

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου (11:30): PAO BC Academy ΝΠ Junior 2 - Τράχωνες (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Αλίμου: Ελευθερίου Βενιζέλου & Θεσσαλίας, Άλιμος 

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου (13:45): ΓΣ Κρόνος Αγίου Δημητρίου - PAO BC Academy 2009ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Γυμναστήριο Αγίου Δημητρίου "Χρήστος Μυριούνης": Ελευθερωτών 25,  Άγιος Δημήτριος

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου (16:00): PAO BC Academy 2007ΝΠ - ΑΟΝ Αργυρούπολης (Τουρνουά Ηλιούπολης)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου (17:45): Αστέρας Αγ. Δημητρίου - PAO BC Academy 2006ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

Ανοιχτό Αγίου Δημητρίου: Οδός Θεομήτορος 75, Άλιμος

 

 

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2007ΝΠ - ΓΣ Λαυρίου (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου (16:30):  Έσπερος - PAO BC Academy 2008ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

Κλειστό Λάμπρου Κατσώνη: Οδός Λάμπρου Κατσώνη 21, Καλλιθέα