Πρόγραμμα Αγώνων 25-26 Ιανουαρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 25-26 Ιανουαρίου

OAKA

 

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 25 Ιανουαρίου (09:00): PAO BC Academy 2012Β - Θρακομακεδόνες (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 25 Ιανουαρίου (10:00): PAO BC Academy 2011Β - Θρακομακεδόνες (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 25 Ιανουαρίου (12:00): ΓΣ Χαλανδρίου - PAO BC ACADEMY ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞΒ (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Νίκος Πέρκιζας": Λεωφόρος Πεντέλης & 25ης Μαρτίου, Χαλάνδρι 

 

Σάββατο 25 Ιανουαρίου (14:45): PAO BC Academy 2008Α - Ηλυσιακός ΑΟ (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σαββάτο 25 Ιανουαρίου (19:45): ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου Β - PAO BC Academy 2008B (ΕΣΚΑ) 

Λύκειο Παπάγου: Κύπρου 4, Παπάγου

 

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου (09:00) : ΑΟ Γαλατσίου - PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Βοηθητικό κλειστό Γαλατσίου (όπισθεν παλαί): Λεωφόρος Βεΐκου 137, Γαλάτσι 

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου (09:00): Μελίσσια - PAO BC Academy 2010Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Μελισσιών:  Σάμου & Γεννηματά, Μελίσσια

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου (9:00): PAO BC Academy 2013 - PAO BC Academy 2012-13 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου (10:30) : ΑΟ Γαλατσίου - PAO BC Academy 2010Β (Φιλικός Αγώνας)

Βοηθητικό κλειστό Γαλατσίου (Όπισθεν Παλαί): Λεωφόρος Βεΐκου 137, Γαλάτσι 

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2010ΓPAO BC Academy 2010 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Α - PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2007Β - ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

 

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 25 Ιανουαρίου (11:00): PAO BC 2008 Λεωφόρος - Α.Σ Αναγέννηση Πετρούπολης (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος" : Τσόχας 41, Αθήνα

 

Σάββατο 25 Ιανουαρίου (12:15): PAO BC Academy 2003-04 Λεωφόρος - A.O Δάφνης  (Τουρνουά Ηλιούπολης) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου (09:00): PAO BC Academy 2013PAO BC Academy 2012-13 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2010ΓPAO BC Academy 2010 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2009ΑPAO BC Academy 2008 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

 

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 25 Ιανουαρίου (13:30): ΑΕ Ψυχικού - PAO BC Academy 2007ΝΠ (Τουρνουά Ηλιούπολης)

Κλειστό Γυμναστήριο Ψυχικού: Κοντολέοντος 20, Ψυχικό

 

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου (10:15): PAO BC Academy Junior 2 - AONA (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 26 Ιανουαρίου (11:00): ΓΑΣ Καλυβίων Θορυκού - PAO BC Academy 2007ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Καλυβίων "Αντώνης Τρίτσης": Ελευθερίου Βενιζέλου & Δασκάλου Κάμπα, Καλύβια Θορικού