Πρόγραμμα Αγώνων 18-19 Ιανουαρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 18-19 Ιανουαρίου

OAKA

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου (09:00): ΑΟ Παγκρατίου - PAO BC Academy 2006A (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Μετς Α: Μαρκ. Μουσούρου 70, Αθήνα

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου (10:00): PAO BC Academy 2011Α - Ντούγιας BA (Γιάννενα) (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2010B - ΓΣ Αμαρουσίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Β - Ντούγιας BA (Γιάννενα) (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Α - ΓΣ Αμαρουσίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου (12:45): ΓΣ Απόλλων - PAO BC Academy 2008Α (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Απόλλωνα: Λεωφ. Ηρακλείου 119, Αθήνα (Ριζούπολη)

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου (14:45): PAO BC Academy 2008B - Ηλυσιακός ΑΟ  Β (ΕΣΚΑ) 

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου (17:45): PAO BC Academy 2006B - Γλυκά Νερά Β (ΕΣΚΑ) 

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

 

Κυριακή 19 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 19 Ιανουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Α - ΑΣ Πανερυθραϊκός (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 19 Ιανουαρίου (13:15): PAO BC Academy ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞΒ - ΑΟ Παλλήνης (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Αγίου Θωμά: Νιόβης & Διονύσου, Μαρούσι 

 

Κυριακή 19 Ιανουαρίου (16:15) :  PAO BC Academy 2007Α - ΑΟ Αμύντας (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Κυριακή 19 Ιανουαρίου (17:00): ΓΣ Χαλανδρίου - PAO BC Academy 2007Β  (ΕΣΚΑ)

Ν.Πέρκιζας (Ανοιχτό): Λεωφόρος Πεντέλης 146,  Χαλάνδρι 

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου (20:15): Έσπερος - PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος  (Τουρνουά Εσπέρου)

Kλειστό "Λάμπρου Κατσώνη":  Λάμπρου Κατσώνη 21, Καλλιθέα

 

  

Κυριακή 19 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 19 Ιανουαρίου (10:00):  PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος - ΑΣ Κολλέγιο Deree (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 19 Ιανουαρίου (12:15): ΠΑΟ Θρίαμβος Αθηνών Δάφνης - PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ) 

39ο Κέντρο Νεότητας (Ανοιχτό Γήπεδο): Αμεινοκλέους & Κασομούλη, Αθήνα  (όπισθεν Ξεν. Ιντερκοντινένταλ)

 

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

   

Σάββατο 18 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου (09:15): ΑΣ Αστέρας Ν.Μάκρης-Μαραθώνα - PAO BC Academy 2006ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Ν.Μάκρης  "Γιάννης Δημητριάδης": Λεωφόρος Μαραθώνος 196, Μαραθώνας

 

Σάββατο 18 Ιανουαρίου (11:30): ΑΟ Βουλιαγμένης - PAO BC Academy 2008ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

Κλειστό Μηλαδέζας: Οδός Αρετής 36, Βάρη

 

 

 

Κυριακή 19 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 19 Ιανουαρίου (09:00): ΑΟ Αμύντας - PAO BC Academy 2006ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

Κλειστό "Πυρκάλ": Οδός Ηλιουπόλεως, Δάφνη