Πρόγραμμα Αγώνων 11-12 Ιανουαρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 11-12 Ιανουαρίου

OAKA

 

Σάββατο 11 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 11 Ιανουαρίου (12:40): Α.Ο. Ένωση Ιλίου - PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Β' Κλειστό Ιλίου "Γεώργιος Κακούρης": Ανδρομάχης 18 & 3ης Ορεινής Ταξιαρχίας, Ίλιον

 

Σάββατο 11 Ιανουαρίου (12:45): ΓΣ Απόλλων Β - PAO BC Academy 2008B (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό Απόλλωνος (Ριζούπολη): Λεωφόρος Ηρακλείου 119 κ´ Ανθέων 48, Αθήνα

 

Σάββατο 11 Ιανουαρίου (13:45): Eurohoops Academy B - PAO BC Academy 2006B (ΕΣΚΑ) 

EuroHoops Dome: Ευρώτα 24, Κηφισιά 

 

Σάββατο 11 Ιανουαρίου (14:00):  Α.Ο. Ένωση Ιλίου - PAO BC Academy 2011Α (Φιλικός Αγώνας)

Ανοικτό Γήπεδο πλησίον Β' Κλειστού Ιλίου "Γεώργιος Κακούρης": Ανδρομάχης 18 & 3ης Ορεινής Ταξιαρχίας, Ίλιον

 

Σάββατο 11 Ιανουαρίου (14:45): PAO BC Academy 2008Α - ΑΟ Ένωση Ιλίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου (09:00): ΑΟ Διόνυσος - PAO BC Academy 2012Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Διονύσου : Αρμονίας 5, Διόνυσος 

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου (10:00): ΑΟ Διόνυσος -  PAO BC Academy 2010Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Διονύσου : Αρμονίας 5, Διόνυσος  

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου (10:00): PAO BC Academy 2011Α - Γ.Σ. Δάφνη Δαφνίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 


Κυριακή 12 Ιανουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Γ - Γ.Σ. Δάφνη Δαφνίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2007Β - Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών  (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου (17:00): ΑΟ Κρόνος Γέρακα - PAO BC Academy ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞΒ (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό Γέρακα: Λεωφόρος Γέρακα & Ηράκλειας, Γέρακας 

 

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου (17:00):  ΑΟ Παγκρατίου - PAO BC Academy 2007Α (ΕΣΚΑ)

Γήπεδο Κυνίσκας: Κυνίσκας 21, Αθήνα 

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου (17:45): PAO BC Academy 2006A - Νήαρ Ήστ  (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 11 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 11 Ιανουαρίου (11:00): PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος - Νήαρ Ηστ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος" : Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 11 Ιανουαρίου  (12:15): PAO BC Academy 2003-04 Λεωφόρος  - ΑΟ Παλαιό  Φάληρο (Τουρνουά Ηλιούπολης) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 11 Ιανουαρίου (17:15): South - PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (Tουρνουά Εσπέρου)

κλειστό Αλίμου: ελευθερίου Βενιζέλου 33, Άλιμος

 

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου (08:30): PAO BC Academy 2010-11 Λεωφόρος - ΑΟΚ Χαλάνδρι (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου (09:15):  ΑΣ Oλυμπιάδα Παπάγου Β - PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Παπάγου: Νευροκοπίου 2, Παπάγου

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου (17:30): Ζευς Ερυθρού - PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ) 

Ανοιχτό ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ:  Νικήτα & Κοντογιαννάκη (πίσω από ΕΡΥΘΡΟ ΣΤΑΥΡΟ), Αθήνα

 

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

   

Σάββατο 11 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 11 Ιανουαρίου (13:15): PAO BC Academy 2007ΝΠ-ΑΟ Μίλων (Τουρνουά Ηλιούπολης)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 11 Ιανουαρίου (15:45): ΓΣ Κερατέας - PAO BC Academy 2006ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Κερατέας:  Λεωφόρος  Αθηνών Σουνίου 8, Κερατέα

 

 

 

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου (12:00): ΑΟ Καρέα-PAO BC Academy 2009ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Γυμναστήριο Καρέα "Τάκης Παπαγεωργίου": Οδός Ελλήνων Αξιωματικών 45, Βύρωνας

 

Kυριακή 12 Ιανουαρίου (13:15): PAO BC Academy 2006ΝΠ - Ηρακλής Ηλιούπολης (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου (16:00): ΑΣ Παιανίας Κτησιφών-PAO BC Academy 2007ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Γυμναστήριο Παιανίας: Ιωάννου Σκιαδά & Πέδουλα Κύπρου (τέρμα Αγίας Τριάδας), Παιανία