Πρόγραμμα Αγώνων 21-22 Δεκεμβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 21-22 Δεκεμβρίου

OAKA

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Β - Δάφνη Δαφνίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου (12:15): ΑΕΝ Κηφισιάς - PAO BC Academy Παγκορασίδες (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''Δημήτρης Βικέλας'': Ναυπλίου & Πελοποννήσου, Κηφισιά

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου (13.00): PAO BC Academy 2009Β - Ο.Φ. Ηρακλείου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου (14:00): Ένωση Ιλίου - PAO BC Academy 2010Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ιλίου Β' "Γεώργιος Κακούρης": Ανδρομάχης 25, Ίλιον

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου (14:45): PAO BC Academy 2008Α - ΑΟ Αμύντας (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου (17:30): ΓΣ Βριλήσσια Β - PAO BC Academy 2008B (ΕΣΚΑ)

Ανοιχτό Ολύμπου:  Ολύμπου 19 & Φλωρίνης, Βριλήσσια

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου (17:45): PAO BC Academy 2006B - ΓΣ Βριλήσσια Β(ΕΣΚΑ) 

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου (20:30): Ένωση Ιλίου - PAO BC Academy 2006A (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Ιλίου Β' "Γεώργιος Κακούρης": Ανδρομάχης 25, Ίλιον

 

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (09:00):- ΑΕΝ Κηφισιάς - PAO BC Academy 2007Β (ΕΣΚΑ)

Δημ. Βικέλας: Πελοποννήσου & Ναυπλίου, Κηφισιά

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (09:00): ΕΣΚΔ Νέας Ιωνίας - PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Νέας Ιωνίας Α: Κηφισού & Θυατείρων 1, Νέα Ιωνία

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (10:30): ΕΣΚΔ Νέας Ιωνίας - PAO BC Academy 2010Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Νέας Ιωνίας Α: Κηφισού & Θυατείρων 1, Νέα Ιωνία

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2010B - Χαρίλαος Τρικούπης Μεσολογγίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (13:00): PAO BC Academy 2009B - Χαρίλαος Τρικούπης Μεσολογγίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (13:15): PAO BC Academy  ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞΒ - Προμηθέας Χαλανδρίου (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό Αγίου Θωμά: Νιόβης & Διονύσου, Μαρούσι  

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (16:15):  PAO BC Academy 2007Α -  ΑΣΕ Δούκα (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου (09:00) : ΑΕ Αίολος-Ταύρος 2006 - PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Κλειστό γήπεδο Ταύρου : Ελευθερίου Βενιζέλου & Μαινεμένης, Ταύρος

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου (11:00):PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος - ΠΑΟ Κουκάκι (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου (12:15): ΑΕΝ Κηφισιάς - PAO BC Academy Παγκορασίδες (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''Δημήτρης Βικέλας'': Ναυπλίου & Πελοποννήσου, Κηφισιά

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (08:30): PAO BC Academy 2010-11 Λεωφόρος - ΑΕ Ψυχικού (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος" : Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (12:15) :  ΑΣ Σχολής Μωραΐτη - PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Σχολή Μωραΐτη: Αλ. Παπαναστασίου, Ψυχικό

 

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

   

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (13:15): PAO BC Academy 2006ΝΠ - ΟΚΑ Μεσογείων (ΕΣΚΑ)

St Lawrence college: Οδός ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2007ΝΠ-ΟΚΑ Μεσογείων (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί