Πρόγραμμα Αγώνων 14-15 Δεκεμβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 14-15 Δεκεμβρίου

OAKA

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου (10:00): ΑΟ Θρακομακεδόνων - PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Θρακομακεδόνων: Κλειστού 6, Θρακομακεδόνες, Αχαρνές 

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου (10:30): ΓΑΟ Κουκουβάουνες - PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Μεταμόρφωσης "Κώστας Αρβανίτης": Δημητσάνας 11, Μεταμόρφωση

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου (11:30): ΓΑΟ Κουκουβάουνες - PAO BC Academy 2010Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Μεταμόρφωσης "Κώστας Αρβανίτης": Δημητσάνας 11, Μεταμόρφωση

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου (13:15): PAO BC Academy ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞ Β - ΑΟ Τριφυλλιακός Πολυδρόσου (ΕΣΚΑ) 

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3):Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου (14:45): PAO BC Academy 2008B - ΑΣΕ Δούκα Β (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3):Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

 

 Σάββατο 14 Δεκεμβρίου (18:00): ΓΣ Περιστερίου - PAO BC Academy 2008Α (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Μπόθου: Πελασγών 33, Περιστέρι

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

 

 Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Γ - ΑΟ Διονύσου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Α - ΓΣ Γλυκών Νερών (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2007Α -   ΑΟ Νήαρ Ήστ (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (17:45): PAO BC Academy 2006Α - ΓΣ Περιστερίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3):Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (19:00): ΚΑΟ  Μελισσίων - PAO BC Academy 2007Β (ΕΣΚΑ)

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ. Β΄: Σάμου & Γεωρ. Γεννηματά, Μελίσσια

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (20:15): ΑΣ Πανερυθραικός Β - PAO BC Academy 2006B (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Στέλιος Καλαϊτζής": Γιάννη Ρίτσου & Ολυμπιονικών, Νέα Ερυθραία

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου (11:00): PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος- ΑΟΗ Δράση Άθλος (ΕΣΚΑ)

Κλειστό " Παύλος Γιαννακόπουλος" : Τσόχα 45, Αθήνα  

 

Σάββατο  14 Δεκεμβρίου (15:15): Ηλυσιακός Α.Ο - PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό  "Αντώνης Φώτσης": Ταξίλου 42, Ζωγράφου

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου (18:15):  ΚΑΟ Μελισσίων - PAO BC Academy Παγκορασίδες (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''Μελισσίων'': Σάμου & Γεννηματά, Μελίσσια

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

 

 Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (08:30): PAO BC Academy 2010-11 Λεωφόρος - Δάφνη Δαφνίου (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό " Παύλος Γιαννακόπουλος" : Τσόχα 45, Αθήνα  

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (11:00): PAO BC Academy Μίνι Κορίτσια Λεωφόρος - ΑΟ Παγκρατίου (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό " Παύλος Γιαννακόπουλος" : Τσόχα 45, Αθήνα  

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (11:00): ΑΣΕ Δούκα Β - PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

ΔΑΙΣ: Μεσογείων 151, Μαρούσι

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (13:15) :  ΑΟ Λεοντείου - PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (Τουρνουά Εσπέρου)

Λεόντειος Σχολή Αθηνών: Νεϊγύ 17, Αθήνα

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

  

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου (14:30): PAO BC Academy 2009ΝΠ - ΑΟΝΣ Μίλων (Τουρνουά Ηλιούπολης)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου (17:00): PAO BC Academy 2007ΝΠ - ΑΟ Παλαιού Φαλήρου (Τουρνουά Ηλιούπολης)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου (18:00): ΑΟ Καλλιτεχνούπολης - PAO BC Academy 2006ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Ανοιχτό Γήπεδο Καλλιτεχνούπολης: Οδός Καλλιτεχνών 17 (δίπλα στο View)

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (11:45): PAO BC Academy 2006ΝΠ - Ίκαρος Καλλιθέας (Τουρνουά Εσπέρου)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (13:15): PAO BC Academy 2008ΝΠ - Πρωτέας Βούλας (Τουρνουά Εσπέρου)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου (14:30): ΑΟ Κερατέας - PAO BC Academy 2007ΝΠ (Τουρνουά Ηλιούπολης)

Κλειστό ΓΣ Κερατέας: Λεωφόρος Αθηνών-Σουνίου 8, Κερατέα