Πρόγραμμα Αγώνων 7-8 Δεκεμβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 7-8 Δεκεμβρίου

OAKA

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου (09:00): Αμύντας - PAO BC Academy 2006A (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Υμηττού "ΠΥΡΚΑΛ": Ελευθερωτών & Ηλιουπόλεως, Υμηττός

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου (09:15): Εξέλιξις Ακαδημία Καλ/σης  Β - PAO BC Academy 2008B (ΕΣΚΑ)

Eurohoops Dome: Ευρώτα 24, Κηφισιά

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2010B – PAO BC 2010-11 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου (12:00): ΑΟΚ Χαλανδρίου  - PAO BC Academy ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞΒ (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Πέρκιζας": Λεωφόρος Πεντέλης & 25ης Μαρτίου, Χαλάνδρι

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου (14:45): PAO BC Academy 2008Α - ΑΟ Παγκρατίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου (17:45): PAO BC Academy 2006B - Ολυμπιάδα Παπάγου B (ΕΣΚΑ) 

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

 

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (10:00): PAO BC Academy 2010A  Συμμετοχή στο Τουρνουά Φιλανθρωπικού Χαρακτήρα Δήμου Μεγαρέων

Κλειστό Γυμναστήριο 8ου Μεγάρων: Ερυθραίας 1, Μέγαρα

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (10:15) :  ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου - PAO BC Academy 2007Α (ΕΣΚΑ) 

Γήπεδο Παπάγου: Νευροκοπίου 2-4, Παπάγου

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Γ - ΑΟ Γαλατσίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Α - ΑΟ Γαλατσίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (13:00): ΓΣ Αγίας Παρασκευής - PAO BC Academy 2008B (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Κοντόπευκου: Δωριαίων & Αχαιών (Αμοργού 1,  Αγ. Παρασκευή

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2007Β - ΓΣ Προμηθέας Χαλανδρίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου (09:00) : ΠΑΟ Κουκάκι  – PAO BC 2008 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

8ο Κ.Νεότ.: Πλατεία Κουντουριώτου, Βείκου & Δημητρακοπούλου, Κουκάκι

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου (11:00): PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος   ΑΟ Πρωτεύς ( ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2010B – PAO BC Academy 2010-11 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

 

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (10:00) :  PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος - Εξέλιξις Ακαδημία Καθοσφαίρισης Β (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα  

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

  

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου (09:30): ΑΣ Πέρα - PAO BC Academy 2007ΝΠ (Τουρνουά Ηλιούπολης)

Βυζαντινό Αθλητικό Κέντρο: Μεγάλη του γένους Σχολή 10, Άλιμος

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (09:00): Πανιώνιος ΓΣΣ - PAO BC Academy 2006ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

Κλειστό "Ανδρέας Βαρικας": Αγίου Ανδρέου 25, Νέα Σμύρνη

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (09:00): PAO BC Academy Junior 1 - Ευρυάλη (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (10:15): PAO BC Academy Junior 2 - Ευρυάλη (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου (10:30): Πανιώνιος ΓΣΣ - PAO BC Academy 2008ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

Κλειστό "Ανδρέας Βαρικας": Αγίου Ανδρέου 25, Νέα Σμύρνη