Πρόγραμμα Αγώνων 23-24 Νοεμβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 23-24 Νοεμβρίου

OAKA

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (10:00): PAO BC Academy 2011B - Άρης Καλαμάτας (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (10:30): Ερμής Μεταμόρφωσης - PAO BC Academy 2008B (Φιλικός Αγώνας)

Αμάραντου 3, Μεταμόρφωση  (Ανοιχτό)

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Β - ΟΦΗ Ηρακλείου  (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (12:30): ΓΣ Απόλλων - PAO BC Academy 2008Α (Φιλικός Αγώνας)

Γήπεδο Απόλλωνος: Λεωφόρος Ηρακλείου 119 & Ανθέων 48, Αθήνα (Ριζούπολη)

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Β -  ΟΦΗ Ηρακλείου  (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Σάββατο 23 Οκτωβρίου (17:45): PAO BC Academy 2006B - Ακαδημία Αν. Αθλητών 2006Β (ΕΣΚΑ) 

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (08:30): PAO BC Academy 2010-11 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2010Γ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος" :  Αναστασίου Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (09:00): PAO BC Academy Junior 1 ΝΠ - PAO BC Academy 2012B (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

  

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (10:15): PAO BC Academy Junior 2 ΝΠ - PAO BC Academy 2011B (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (10:30): Ηλυσιακός - PAO BC Academy 2010B (Φιλικός Αγώνας)

B' Ιλισίων (Τέντα): Ταξίλου 42, Ζωγράφου (Όπισθεν κλειστού "Αντώνης Φώτσης")

 

Κυριακή 23 Οκτωβρίου (10:30): Γλυκά Νερά - PAO BC Academy 2008A (Φιλικός Αγώνας) 

Κλειστό Γυμναστήριο Γλυκών Νερών: Καραϊσκάκη 40, Γλυκά Νερά 

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (11:00): PAO BC Academy 2012-13 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2013 (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος" :  Αναστασίου Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2009-10ΝΠ - PAO BC Academy 2010Α (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (11:30): Γλυκά Νερά - PAO BC Academy 2011A (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Γυμναστήριο Γλυκών Νερών: Καραϊσκάκη 40, Γλυκά Νερά 

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (12:15): PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

  

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (13:00): ΑΓ. Νικόλαος Παλλήνης - PAO BC Academy 2008B (Φιλικός Aγώνας)

Κλ. Αγ. Νικολάου Παλλήνης: Νέστορος 15, Παλλήνη (Κάντζα)

 

Κυριακή 24 Οκτωβρίου (13:15): PAO BC Academy Παιδικό ΕΞ Β - ΑΟ Παλλήνης (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Αγίου Θωμά": Διονύσου & Νιόβης, Μαρούσι 

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (14:30): Ηλυσιακός - PAO BC Academy 2012Α (Φιλικός Αγώνας)

B' Ιλισίων (Τέντα): Ταξίλου 42, Ζωγράφου (Όπισθεν κλειστού "Αντώνης Φώτσης")

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (14:45): Νίκη Αμαρουσίου - PAO BC Academy 2007Β (ΕΣΚΑ)

2ο Λύκειο Αμαρουσίου: Μεγάλου Αλεξάνδρου 125, Μαρούσι

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (15:00):  Εκπαιδευτήρια  "Ο Πλάτων" - PAO BC Academy 2007Α (Φιλικός Αγώνας)  

Ολύμπιο: Ελ. Βενιζέλου 3, Γλυκά Νερά 153 54  

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (15:30): Ηλυσιακός - PAO BC Academy 2009B (Φιλικός Αγώνας)

B' Ιλισίων (Τέντα): Ταξίλου 42, Ζωγράφου (Όπισθεν κλειστού "Αντώνης Φώτσης")

 

Κυριακή 24 Οκτωβρίου (17:00): ΑΟ Γαλατσίου - PAO BC Academy 2006Α (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό Γαλατσίου: Λεωφόρος Βεϊκου 137, Γαλάτσι (εντός άλσους)

 

Κυριακή 24 Οκτωβρίου (17:30): ΑΟ Χαλανδρίου - PAO BC Academy 2006B (Φιλικός Αγώνας) 

Κλειστό Γήπεδο Πέρκιζας: Λεωφόρος Πεντέλης & 25ης Μαρτίου, Χαλάνδρι 

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (09:45): PAO BC Academy Παγκορασίδες - AO Κρόνος Γέρακα (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''Παύλος Γιαννακόπουλος'':  Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (11:00): PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος  -  Ηλυσιακός  (Φιλικός Αγώνας) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος ": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (18:15) : PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος - PBA (Τουρνουά Εσπέρου)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

 Κυριακή 24 Νοεμβρίου

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (08:30): PAO BC Academy 2010-11 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2010Γ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος":  Αναστασίου Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (10:00): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος  - ΑΟΚ Ακαδημία Αθηνών (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος":  Αναστασίου Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (11:00): PAO BC Academy 2012-13 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2013 (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος":  Αναστασίου Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (11:30): Α.Ο Παγκρατίου - PAO BC 2008 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό ΜΕΤΣ : Μαρκ. Μουσούρου 70, Αθήνα

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (12:15): PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (14:45) : Εύνικος ΓΑΣ - PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας) 

1ο Κλειστό  Άνω Λιοσίων: Κων/νου Παρθένη 29, Άνω Λιόσια

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

  

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (11:45): PAO BC Academy 2008ΝΠ - Έσπερος (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (13:15): PAO BC Academy 2006ΝΠ - ΑΟ Βουλιαγμένης (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων,Κορωπί

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (14:30): PAO BC Academy 2009ΝΠ - Πανιώνιος ΓΣ (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου (18:30): ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας - PAO BC Academy 2006ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Ραφήνας: Χρυσοστόμου Σμύρνης & Λακωνίας, Ραφήνα

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (09:00): PAO BC Academy Junior 1 ΝΠ - PAO BC Academy 2012B (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (10:15): PAO BC Academy Junior 2 ΝΠ - PAO BC Academy 2011B (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (11:00): ΑΟ Νέων Αργυρούπολης  - PAO BC Academy 2007ΝΠ (Τουρνουά Ηλιούπολης)

3ο Αθλητικό Κέντρο Αργυρούπολης: Ολυμπίας 3, Αργυρούπολη

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2009-10ΝΠ - PAO BC Academy 2010Α (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2007ΝΠ - ΓΑΣ Καλυβίων Θορικού(ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί