Πρόγραμμα Αγώνων 16-17 Νοεμβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 16-17 Νοεμβρίου

OAKA

 

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 16 Νοεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Β - PAO BC Academy 2010Γ (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Σάββατο 16 Νοεμβρίου (14:30): PAO BC Academy 2008Β -  ΓΣ Βριλήσσια (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 16 Νοεμβρίου (14:30):ΓΣ Αμαρουσίου - PAO BC Academy ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞΒ (Φιλικός Αγώνας) 

Κλειστό Αγίου Θωμά: Διονύσου & Νιόβης, Μαρούσι 

 

 

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (11:00): Πανερυθραϊκός - PAO BC Academy 2010Α (Φιλικός Αγώνας)

Enersize Sports Club "Νικολακάκης" : Λεωφόρος Κωνσταντίνου Καραμανλή 117, Αχαρνές

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (12:00) : Πανερυθραϊκός ΑΣ - PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Enersize Sports Club "Νικολακάκης" : Λεωφόρος Κωνσταντίνου Καραμανλή 117, Αχαρνές

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (12:45): Γλυκά Νερά - PAO BC Academy 2006B (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό Γλυκών Νερών: Καραϊσκάκη & Κοραή, Γλυκά Νερά 

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (13:00): PAO BC Academy ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞΒ - Μελίσσια (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 4): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2008Α - ΑΟ Φιλοθέης (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 4): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (17:00) : ΑΟ Αμύντας - PAO BC Academy 2007Α  (ΕΣΚΑ)

3ο Γυμν. Υμμητού: Ιονίων Νήσων & Καραολή Δημητρίου, Υμμητός

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (17:45): PAO BC Academy 2006Α - ΑΟ Παγκρατίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

 

Σάββατο   16  Νοεμβρίου (11:00): PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος - ΠΑΟ Θρίαμβος Αθ. Δάφν. (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος" : Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

Σάββατο 16  Νοεμβρίου (12:15): PAO BC Academy 2003-04 Λεωφόρος - Αθηναϊκός ΑΣ   (Τουρνουά Ηλιούπολης) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος" : Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 16 Νοεμβρίου (15:30): Ιωνικός ΑΣ - PAO BC Academy Παγκορασίδες  (ΕΣΚΑ)

Ανοιχτό Ιωνικού ΝΦ: Δεκελείας, Νέα Φιλαδέλφεια

 

Σάββατο 16 Νοεμβρίου (19:45) : PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος - Athlitis (Τουρνουά Εσπέρου)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (10:00) : Α.Ο. Διονύσου - PAO BC Academy 2010-2011 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό γήπεδο Διονύσου : Αρμονίας 5,  Διόνυσος

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (11:30) : Α.Ο. Διονύσου - PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό γήπεδο Διονύσου : Αρμονίας 5,  Διόνυσος

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (14:15)  ΑΣ Κολλέγιο Deree - PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος  (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Κολλεγίου Deree: Γραβιάς 6, Αγ. Παρασκευή

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (18:00): Α.Ο.Ένωση Ιλίου - PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Β' κλειστό Ιλίου Κακούρης : Καπετάν Βέρα & Ορεινής Ταξιαρχών,  Ίλιον

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (20:30): ΣΚ Άνοιξης - PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Άνοιξης: Κανάρη 1, Άνοιξη

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

  

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 16 Νοεμβρίου (14:00): Άρης Γλυφάδας - PAO BC Academy 2006ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

Ανοιχτό γήπεδο " Παναγιώτης Τυρεας": Οδός Αλ. Παναγούλη 24, Γλυφάδα

 

Σάββατο 16 Νοεμβρίου (14:30): PAO BC Academy 2009ΝΠ - NO Σαρωνίδας (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 16 Νοεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2007ΝΠ - ΑΕ Ψυχικού (Τουρνουά Ηλιούπολης)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (11:45): PAO BC Academy 2008ΝΠ- ΑΟΝΣ Μίλων (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (13:00): ΑΕΣΑΦ Κούρος - PAO BC Academy 2007ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Αναβύσσου "Κυριάκος Κότταρης": Λεωφόρος Κωνσταντίνου Καραμανλή & Ολυμπιάδος 1, Ανάβυσσος

 

Κυριακή 17 Νοεμβρίου (13:15): PAO BC Academy 2006ΝΠ - ΑΣ Αστέρας Νέας Μάκρης-Μαραθωνα (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί