Πρόγραμμα Αγώνων 9-10 Νοεμβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 9-10 Νοεμβρίου

OAKA

 

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2010Β - ΑΟ Διόνυσος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (12:45): ΦΟ Τούφας Χαλανδρίου - PAO BC Academy 2008B (Φιλικός Αγώνας)

Ανοιχτό Τούφας: Ιωαννίνων & Τυμφρηστού (Εντός του Πάρκου), Χαλάνδρι

 

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Β -  ΑΟ Διόνυσος  (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (15:30): Νήαρ Ήστ - PAO BC Academy 2006A (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Νήαρ Ήστ: Εθν. Αντιστάσεως 118 & Φιλαδελφείας, Καισαριανή

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (17:30): PAO BC Academy 2006B - PAO BC Academy 2007A (Φιλικός Αγώνας) 

All Stars Arena (Γήπεδο 2): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (19:00): ΑΟ Πικέρμι - PAO BC Academy ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞΒ (ΕΣΚΑ) 

Γήπεδο Πικερμίου: Στρατηγού Καβράκου Διώνη, Πικέρμι 

 

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου (12:00): Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών - PAO BC Academy 2007B  (ΕΣΚΑ)

Σπύρου Λούη Ανοιχτό: Βασιλίσσης  Όλγας 12, Μαρούσι

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Α - Α.Ο. Ένωση Ιλίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37,  Μαρούσι

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου (16:15):  PAO BC Academy 2007Α  - ΑΟ Παγκρατίου (ΕΣΚΑ) 

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου (17:45): PAO BC Academy 2006B - Εξέλιξις Ακαδημία Καλ/σης  (ΕΣΚΑ) 

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (15:00): ΑΕΣ  Ένωση Γαλατσίου - PAO BC Academy Παγκορασίδες  (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''ΔΑΚ Γαλατσίου'':  Λεωφόρος Βεϊκου 13, Γαλάτσι 

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (11:00): PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος  -  ΑΟ Ζεύς Ερυθρού (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος":  Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (18:00): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος - KAO Δράμας (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος":  Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (19:45): PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος - Έσπερος (Τουρνουά Εσπέρου)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου (10:00):  PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος - ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου (ΕΣΚΑ)

 Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 10  Νοεμβρίου (18:30): Ευριάλη -PAO BC Academy 2003-04 Λεωφόρος (Τουρνουά Ηλιούπολης) 

Ανοιχτό γήπεδο Γλυφάδας (Ευριάλη):   Σοφίας Βέμπο & Παλμύρας, Γλυφάδα

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

  

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (11:45): PAO BC Academy 2008NΠ - ΑΟ Βουλιαγμένης (Τουρνουά Εσπέρου)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (13:15): PAO BC Academy 2006NΠ - Αστέρας Αγίου Δημητρίου (Τουρνουά Εσπέρου)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

  

Σάββατο 9 Νοεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2007ΝΠ - Ιωνικός Νίκαιας (Τουρνουά Ηλιούπολης)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου (9:00): PAO BC Academy Junior 1 - Τράχωνες (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου (10:15): PAO BC Academy Junior 2 - Τράχωνες (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου (11:45): PAO BC Academy 2008NΠ - Ερμής Αργυρούπολης (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου (13:15): PAO BC Academy 2006NΠ - ΓΣ Κερατέας (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Kυριακή 10 Νοεμβρίου (14:30): PAO BC Academy 2009ΝΠ - ΑΟ Τερψιθέας (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2007ΝΠ - ΑΣ Παιανίας Κτησιφών (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί