Πρόγραμμα Αγώνων 19-20 Οκτωβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 19-20 Οκτωβρίου

OAKA

 

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

 

Σάββατο 19 Οκτωβρίου (16:00): PAO BC Academy 2006B - Πανερυθραικός B (ΕΣΚΑ) 

Βοηθητικό ΟΑΚΑ (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 19 Οκτωβρίου (18:30): Άγιος Νικόλαος Παλλήνης - PAO BC Academy ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞ Β (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης: Νέστωρος 15 κ Αργείων, Παλλήνη 

 

Σάββατο 19 Οκτωβρίου (19:30): ΓΣ Περιστέρι - PAO BC Academy 2006A (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Μπόθου: Πελασγών 29, Περιστέρι

 

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (08:30): PAO BC Academy 2010-2011 Λεωφόρος  - PAO BC Academy 2010Β (Φιλικός Aγώνας)

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος»: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (9:45): Υπεροχή Εξαρχείων - PAO BC Academy  2007Α  (Φιλικός Aγώνας)

Λόφος Στρέφη:  Πουλχερίας 11,  Αθήνα

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (10:30): Ίριδα Πετρούπολης - PAO BC Academy 2011Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Αγίας Τριάδας: Περικλέους & Λεωνίδου, Πετρούπολη

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (11:00): PAO BC Academy 2012 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2012Α (Φιλικός Aγώνας)

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος»: Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (11:30): Γ.Σ. Δάφνη Δαφνίου PAO BC Academy 2010Γ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Χαϊδαρίου "Χρήστος Αγγουράκης": Ηρώων Πολυτεχνείου 104 & 3ης Σεπτεμβρίου 1, Χαϊδάρι

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (12:00): ΑΟ Νέων Αργυρούπολης -  PAO BC Academy 2008B (Φιλικός Αγώνας)

Ολυμπίας 38, Αργυρούπολη

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (12:15):  PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος»: Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (12:30): Άρης Πετρούπολης - PAO BC Academy 2010Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Νίκος Παξιμαδάς":  Κώστα Βάρναλη 1, Πετρούπολη

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (12:30): Άρης Πετρούπολης - PAO BC Academy 2013 (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Νίκος Παξιμαδάς" : Κώστα Βάρναλη 1, Πετρούπολη

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (12:45):  Γ.Σ. Δάφνη Δαφνίου - PAO BC Academy 2011Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Χαϊδαρίου "Χρήστος Αγγουράκης" : Ηρώων Πολυτεχνείου 104& 3ης Σεπτεμβρίου 1, Χαϊδάρι

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (13:30): Άρης Πετρούπολης - PAO BC Academy 2012Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παξιμαδάς:  Κ.Βάρναλη 1, Πετρούπολη

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (13:30): Άρης Πετρούπολης - PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παξιμαδάς:  Κ.Βάρναλη 1, Πετρούπολη

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (13:30):  PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος -  PAO BC Academy  2007Β  (Φιλικός αγώνας)

Ανοιχτό Μηλέων: Μηλέων & Λεωφόρος Αλεξάνδρας, Αθήνα (Δίπλα στη ΓΑΔΑ)

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (14:00): Κολλέγιο Deree -PAO BC Academy 2006B (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Pierce: Αγίου Ιωάννου & Γραβιάς, Αγία Παρασκευή 

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (15:30): Κολλέγιο Deree -PAO BC Academy 2008Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Pierce: Αγίου Ιωάννου & Γραβιάς, Αγία Παρασκευή 

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

 

Σάββατο 19 Οκτωβρίου (11:00) PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος - Ηλυσιακός ΑΟ (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» : Τσόχα 41, Αθήνα 

 

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (08:30): PAO BC Academy 2010-2011 Λεωφόρος  - PAO BC Academy 2010Β (Φιλικός αγώνας)

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» : Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (11:00): PAO BC Academy 2012 Λεωφόρος  - PAO BC Academy 2012Α (Φιλικός αγώνας)

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» : Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (12:00) : ΑΟ Αμπελόκηποι - PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Ανοιχτό Αμπελοκήπων: Αργολίδος & Σητείας,( Πίσω από το ξενοδοχείο President)  

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (12:15):  PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος - PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» :  Αναστασίου Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (13:30):  PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος -  PAO BC Academy  2007Β  (Φιλικός Αγώνας)

Ανοιχτό Μηλέων: Μηλέων & Λεωφόρος Αλεξάνδρας, Αθήνα (Δίπλα στη ΓΑΔΑ)

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (18:30): ΚΑΟ Μελισσίων - PAO BC Academy Mini κορίτσια Λεωφόρος  (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Γυμναστήριο Μελισσίων: Οδός Σάμου & Γ. Γεννηματά, Μελίσσια

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

  

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

 

Σάββατο 19 Οκτωβρίου (13:00): PAO BC Academy 2006ΝΠ - Ένωση Αμφιάλης (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence college: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (11:30): PAO BC Academy 2008ΝΠ - PAO BC academy 2008 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence college: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 20 Οκτωβρίου (13:15): PAO BC Academy 2006ΝΠ-ΑΟ Καλλιτεχνούπολης (ΕΣΚΑ)

St Lawrence college: Οδός Ανέμων, Κορωπί