Πρόγραμμα Αγώνων 20-21 Απριλίου

Πρόγραμμα Αγώνων 20-21 Απριλίου

 

 

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 20 Απριλίου

 

Σάββατο 20 Απριλίου (10:00): PAO BC Academy 2010Α – Γ.Σ. Περιστερίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 20 Απριλίου (11:00): ΑΟ Καλλισιακός – PAO BC Academy 2008A (ΕΣΚΑ) 

Νέο Κλειστό Γυμναστήριο Πεντέλης:  Ιάσωνος κ Αθηνάς,  Καλλιθέα Πεντέλης

 

Σάββατο 20 Απριλίου (13:00): PAO BC Academy 2009Β – Γ.Σ. Περιστερίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 20 Απριλίου (14:15): Πανερυθραϊκός – PAO BC Academy 2006A (Φιλικός Αγώνας) 

Κλειστό "Στέλιος Καλαϊτζής":  Ρίτσου & ολυμπιονικών, Νέα Ερυθραία 

 

Σάββατο 20 Απριλίου (13:00): PAO BC Academy 2004A – Φοίβος ΚΩ (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ All Stars Arena (Γήπεδο 1): Λεωφόρος Κηφισίας 37,  Μαρούσι

 

Σάββατο 20 Απριλίου (14:30) : PAO BC Academy 2007A – Φοίβος Κω  (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37,  Μαρούσι

 

Σάββατο 20 Απριλίου (18:15): ΑΟ Τυφών Ηρακλείου – PAO BC Academy 2005B (Τουρνουά Άνοιξης)

Ανοιχτό Τυφώνα: Πολυτεχνείου 5 & Κουντουριώτου, Νέο Ηράκλειο

 

 

Κυριακή 21 Απριλίου

 

Κυριακή 21 Απριλίου (11:30): PAO BC Academy 2004A – ΟΦΗ (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 21 Απριλίου(11:30): PAO BC Academy 2005Α – Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 21 Απριλίου (14:30):  PAO BC Academy 2008Β – ΓΣ Βριλήσσια (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Κυριακή 21 Απριλίου (17:30): ΑΟ Γαλατσίου – PAO BC Academy 2004B (ΕΣΚΑ)

ΠΑΛΑΙ Γαλατσίου:  Λεωφόρος  Βεΐκου 137, Γαλάτσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 20 Απριλίου

 

Σάββατο 20 Απριλίου (12:45): ΠΟ Αγίου Θωμά – PAO BC Academy Παγκορασίδες (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.'': Λεωφόρος Παπανδρέου 93, Γουδή

 

 

Κυριακή 21 Απριλίου

 

Κυριακή  21 Απριλίου (09:00): Μίλωνας – PAO BC Academy 2003-04-05 Β Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας) 

Κλειστό Γήπεδο Μίλωνα: Βασιλείου του Μεγάλου 6-8, Νέα Σμύρνη  

 

Κυριακή 21 Απριλίου (10:15): Μίλωνας – PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος  (Φιλικός Αγώνας) 

Ανοιχτό   Γήπεδο Μίλωνα:  Βασιλείου του Μεγάλου 6-8, Νέα Σμύρνη

 

Κυριακή 21 Απριλίου (10:45): Γλυκά Νερά – PAO BC Academy 2004 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Γλυκών Νερών: Καραϊσκάκη 40, Γλυκά Νερά 

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 20 Απριλίου

 

Σάββατο 20 Απριλίου (11:45): PAO BC Academy 2008ΝΠ – ΓΣ Κερατέας (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

 

Κυριακή 21 Απριλίου

 

Kυριακή 21 Απριλίου (10:00): PAO BC Academy 2009ΝΠ – Α.Ο. Τερψιθέας (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 21 Απριλίου (17:30): AOK Σπάτων – PAO BC Academy 2004NΠ (ΕΣΚΑ)

Δημοτικό Στάδιο Σπάτων "Δημήτρης Δημητρίου": Οδός Ιπποκράτους, Σπάτα