Πρόγραμμα Αγώνων 13-14 Απριλίου

Πρόγραμμα Αγώνων 13-14 Απριλίου

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 13 Απριλίου

 

Σάββατο 13 Απριλίου (11:30): PAO BC Academy 2005Α – Τρίκαλα Φούντας B.A. (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 13 Απριλίου (12:00): ΣΚ Άνοιξης – PAO BC Academy 2007B (ΕΣΚΑ)

Δημοτικό σχολείο Άνοιξης: Κανάρη 1, Άνοιξη (Ανοιχτό)

 

Σάββατο 13 Απριλίου (14:30): PAO BC Academy 2006Α – Τρίκαλα Φούντας B.A. (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 13 Απριλίου (14:30): Πανερυθραϊκός – PAO BC Academy 2006Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Στέλιος Καλαϊτζής": Ρίτσου & Ολυμπιονικών, Νέα Ερυθραία

 

Σάββατο 13 Απριλίου (16:00) : PAO BC Academy 2007A – Αγία Παρασκευή  (EΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 13 Απριλίου (17:45): PAO BC Academy 2004B – ΓΣ Βριλήσσια (ΕΣΚΑ)

 ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 13 Απριλίου (19:45): Αγία  Παρασκευή – PAO BC Academy 2005Β (Τουρνουά  Άνοιξης)

Κλειστό Κοντόπευκου:  Δωριαίων &  Αχαιών, Αγία Παρασκευή

 

Κυριακή 14 Απριλίου

 

Κυριακή 14 Απριλίου (10:00): PAO BC Academy 2010Β – Χολαργός (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 14 Απριλίου (11:30): PAO BC Academy 2009Α – Χολαργός (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 14 Απριλίου (13:00): PAO BC Academy 2008Α – ΓΣ Αμαρουσίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 14 Απριλίου (17:45): PAO BC Academy 2005Β – ΑΕΚ (Τουρνουά Άνοιξης)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 13 Απριλίου

 

Σάββατο 13 Απριλίου (11:30): PAO BC Academy Παγκορασίδες – ΑΟ Αμπελοκήπων (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''Παύλος Γιαννακόπουλος'': Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 13 Απριλίου (14:15): ΑΟ Νήαρ Ηστ – PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος  (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''Νήαρ Ηστ'': Εθνικής Αντίστασης 118 & Φιλαδελφείας, Καισαριανή

 

Σάββατο 13 Απριλίου (18:15): PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος – ΓΣ Βριλησσίων (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 13 Απριλίου (19:45): PAO BC Academy 2004 Λεωφόρος – Ζεύς Ερυθρού (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 13 Απριλίου

 

Σάββατο 13 Απριλίου (14:45): PAO BC Academy 2007NΠ – ΑΕΣΑΦ Κούρος (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 13 Απριλίου (17:45): Ατρόμητος Πειραιά – PAO BC Academy 2008NΠ (ΕΣΚΑ)

Ανοιχτό γήπεδο Αλιμπραντι: Οδός Θήρας και Μαντινειας (Δίπλα στο Πολιστικό κέντρο Κώστας Κωσταράκος), Καμίνια

 

Κυριακή 14 Απριλίου

 

Κυριακή 14 Απριλίου (13:15): PAO BC Academy 2004ΝΠ – Εκπαιδευτήρια "Ο Πλάτων" (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 14 Απριλίου (14:15): ΟΚΑ Μεσογείων – PAO BC Academy 2008NΠ (ΕΣΚΑ)

Γυμνάσιο Μαρκόπουλου: Οδός Χ.Νικολάου και Βασιλείου Πετούρη, Μαρκόπουλο