Πρόγραμμα Αγώνων 6-7 Απριλίου

Πρόγραμμα Αγώνων 6-7 Απριλίου

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 6 Απριλίου

 

Σάββατο 6 Απριλίου (10:45) : ΑΟΚ Ακαδημία Αθηνών – PAO BC Academy 2007A (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Ελληνογερμανικής : Δημητρίου Παναγέα, Παλλήνη

 

Σάββατο 6 Απριλίου (13:00): PAO BC Academy 2009Β – Eurohoops (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 6 Απριλίου (14:30): PAO BC Academy 2006A – ΑΟ Γαλατσίου (Φιλικός Αγώνας) 

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 6 Απριλίου (16:15): PAO BC Academy 2007B – Eurohoops (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 6 Απριλίου (17:30): PAO BC Academy 2005Β – ΑΟ Βριλήσσια (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 7 Απριλίου

 

Κυριακή 7 Απριλίου (09:00): ΑΕ Πεντέλης – PAO BC Academy Junior 2 (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό γήπεδο Νέας Πεντέλης : Λεωφόρος Ελ. Βενιζέλου 5, Νέα Πεντέλη

 

Κυριακή 7 Απριλίου (10:00): ΑΕ Πεντέλης – PAO BC Academy 2010A (Φιλικός Αγώνας) 

 Κλειστό γήπεδο Νέας Πεντέλης : Λεωφόρος Ελ. Βενιζέλου 5, Νέα Πεντέλη 

 

Κυριακή 7 Απριλίου (11:30): PAO BC Academy 2005Β – Βόλος BC (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 7 Απριλίου (11:30): PAO BC Academy 2006Β – Βόλος BC (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 7 Απριλίου (13:15): ΑΕ Ψυχικό – PAO BC Academy 2004A (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Ψυχικού: Κοντολέοντος 20, Ψυχικό

 

Κυριακή 7 Απριλίου (14:30): PAO BC Academy 2008Β – Εξέλιξης Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3):  Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Κυριακή 7 Απριλίου (14:00): ΑΕΚ – PAO BC Academy 2004B (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Αγίου Θωμά: Διονύσου & Νιόβης, Μαρούσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 6 Απριλίου

 

Σάββατο 6 Απριλίου (12:30): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος – ΑΣ Παπάγου (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''Παύλος Γιαννακόπουλος'':  Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο  6 Απριλίου (14:45): Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. – PAO BC Academy 2004A Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Γουδί: Γ. Παπανδρέου 99, Γουδί (Έναντι πάρκο Ρυθμός)

 

Κυριακή 7 Απριλίου

 

Κυριακή  7 Απριλίου (10:30):  Ηλιούπολη – PAO BC Academy 2003-04-05 Β Λεωφόρος (Τουρνουά Ηλιούπολης) 

Ανοιχτό Γήπεδο Ηλιούπολης: Διονυσίου & Αρτέμιδος, Ηλιούπολη 

 

Κυριακή 7 Απριλίου (10:45): PAO BC Academy 2009-10 Λεωφόρος – Αλμυρός Βόλου (Φιλικός Aγώνας)

Κλειστό ''Παύλος Γιαννακόπουλος'': Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 7 Απριλίου (11:45): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος – Αλμυρός Βόλου (Φιλικός Aγώνας)

Κλειστό ''Παύλος Γιαννακόπουλος'': Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 7 Απριλίου (12:15): PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος – Αλμυρός Βόλου (Φιλικός Αγώνας)

Ανοικτό οδού Μηλέων 

 

Κυριακή 7 Απριλίου (12:45): PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος – Αλμυρός Βόλου (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 7 Απριλίου (14:00): PAO BC Academy Παγκορασίδες  Λεωφόρος – Ανταίος (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''Παύλος Γιαννακόπουλος'': Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 6 Απριλίου

 

Σάββατο 6 Απριλίου (11:00): ΓΣ Λαυρίου – PAO BC Academy 2004ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Λαυρίου: Οδός Αγίας Παρασκευής, Λαύριο

 

Σάββατο 6 Απριλίου (12:45): Διογένης Φρεαττύδας – PAO BC Academy 2008ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

Ανοιχτό Διογένη: Ακτή Θεμιστοκλέους 35, Φρεαττύδα

 

Σάββατο 6 Απριλίου (18:45): OKA Mεσογείων – PAO BC Academy 2007ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Γυμνάσιο Μαρκόπουλου: Οδός Χ.Νικολάου και Βασιλείου Πετούτη, Μαρκόπουλο

 

Κυριακή 7 Απριλίου

 

Kυριακή 7 Απριλίου (09:30): PAO BC Academy 2009-10NΠ – Ευρυάλη (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Kυριακή 7 Απριλίου (11:00): PAO BC Academy Junior NΠ – Ευρυάλη (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 7 Απριλίου (11:15): ΑΟΚ Σπάτων – PAO BC Academy 2008ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Δημοτικό Στάδιο Σπάτων "Δημήτρης Δημητρίου": Oδός Ιπποκράτους, Σπάτα