Πρόγραμμα Αγώνων 30-31 Μαρτίου

Πρόγραμμα Αγώνων 30-31 Μαρτίου

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 30 Μαρτίου

 

Σάββατο 30 Μαρτίου (10:00): PAO BC Academy 2010Α – Α.Ο. Παλατιανή (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 30 Μαρτίου (11:00): ΑΣΕ Δούκα – PAO BC Academy 2007A (ΕΣΚΑ)

Π.Α.Κ. Δαΐς :  Μεσογείων 151, Μαρούσι

 

Σάββατο 30 Μαρτίου (11:30): PAO BC Academy 2009Α – Α.Ο. Παλατιανή (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 30 Μαρτίου (13:15):  PAO BC Academy 2004Α – ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37,  Μαρούσι 

 

Σάββατο 30 Μαρτίου (16:15): PAO BC Academy 2007Β – Γαλάτσι Β (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 30 Μαρτίου (17:45): PAO BC Academy 2004Β – Προμηθέας Χαλανδρίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 31 Μαρτίου

 

Κυριακή 31 Μαρτίου (11:45): PAO BC Academy 2005A  ΔΑΣ Δραπετσώνας (ΑΜΕΥΤ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3):  Λεωφόρος Κηφισίας 37,  Μαρούσι

 

Κυριακή 31 Μαρτίου (14:45): PAO BC Academy 2006A – AO Παλαιό Φάληρο (ΑΜΕΥΤ) 

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37,  Μαρούσι 

 

Κυριακή 31 Μαρτίου (15:00): ΑΣ Πανερυθραϊκός – PAO BC Academy 2008Β (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Στέλιος Καλαϊτζής" :   Γιάννη Ρίτσου 14 & Ολυμπιονικών,  Νέα Ερυθραία

 

Κυριακή 31 Μαρτίου (17:30): Βριλησσιακός ΑΟ – PAO BC Academy 2008A (ΕΣΚΑ)

Ολύμπου 19, Βριλήσσια(Ανοικτό Γήπεδο)

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 30 Μαρτίου

 

Σάββατο 30 Μαρτίου  (10:00): Χαραυγιακός – PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος  (Φιλικός Αγώνας)

Ανοιχτό Χαραυγιακού: Πανταζή 1, Ηλιούπολη 

 

Σάββατο 30 Μαρτίου  (11:15): Χαραυγιακός – PAO BC Academy 2003-04-05 β  Λεωφόρος (Τουρνουά Ηλιούπολης) 

Ανοιχτό   Χαραυγιακού: Πανταζή 1, Ηλιούπολη 

 

Σάββατο 30 Μαρτίου (13:30): ΑΣ Ακαδημία Αμπελοκήπων – PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Ανοιχτό Γεν. Κλινικής: Πλατεία Βέμπο-Λουίζης Ριανκούρ & Γερουλάνου, Αμπελόκηποι

 

Σάββατο 30 Μαρτίου (19:45): PAO BC Academy 2004 Λεωφόρος – Ηλυσιακός (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 30 Μαρτίου (21:30): PAO BC Academy Κορασίδες – Ιάσων Κολωνού (Play Off ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 31 Μαρτίου

 

Κυριακή 31 Μαρτίου (10:30): Πανιώνιος Γ.Σ.Σ. – PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό Κορωναίος: Αγίου Ανδρέου 16 , Νέα Σμύρνη

 

Κυριακή  31 Μαρτίου (14:45): Ε.Φ.Α.Ο.Ζ – PAO BC Academy Μίνι κορίτσια (Φιλικός αγώνας)

Κλειστό  Ζωγράφου: Ωρίωνος 2, Ζωγράφου 

 

Κυριακή 31 Μαρτίου (20:15): ΑΟΝΣ Μίλων – PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό Μίλων  "Κροίσος Πέρσης": Μεγάλου Βασιλείου 6-8, Νέα Σμύρνη

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 30 Μαρτίου

  

Σάββατο 30 Μαρτίου (14:45): PAO BC Academy 2007ΝΠ – AO Άγιος Νικόλαος Παλλήνης (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 31 Μαρτίου

 

Κυριακή 31 Μαρτίου (11:45): PAO BC Academy 2008ΝΠ – ΓΣ Λαυρίου (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 31 Μαρτίου (11:30): Ίκαρος Καλλιθέας ΒC – PAO BC Academy 2007ΝΠ (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό  "Λάμπρου Κατσώνη": Οδός Λάμπρου Κατσώνη 21, Καλλιθέα

 

Κυριακή 31 Μαρτίου (13:15): PAO BC Academy 2004ΝΠ – ΓΣ Κερατέας (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί