Πρόγραμμα Αγώνων 9-10 Φεβουαρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 9-10 Φεβουαρίου

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (09:30): ΠΟΚ  Έσπερος – PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Εσπέρου:  Αριστοτέλους 22 και Τσικλητήρα, Καλλιθέα

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (10:00): PAO BC Academy 2010Α – Κρόνος Γέρακα (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (11:15): ΑΟ Γαλατσίου – PAO BC Academy 2006A (ΑΜΕΥΤ) 

ΠΑΛΑΙ Γαλατσίου: Λεωφόρος Βεΐκου 137, Γαλάτσι

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (14:30): PAO BC Academy 2006Β – PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2007B – ΣΚ Άνοιξης Β (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (17:45): Παιδικό Εξάστερου Β – ΑΟ Γαλατσίου Β (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (19:45): Καλαθοσφαίριση Αγ. Παρασκευής – PAO BC Academy 2007A (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Κοντόπευκου: Αμοργού 1, Αγία Παρασκευή

  

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (08:30): PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος – PAO BC Academy 2008Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (09:45):  PAO BC Academy 2009 ΛεωφόροςPAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας) 

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος":  Τσόχα 41,  Αθήνα

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (11:45): PAO BC Academy 2005Α  ΑΣΕ Δούκα (ΕΣΚΑ)  

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3):  Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (12:00): ΑΟ Παγκρατίου – PAO BC Academy 2006A (ΕΣΚΑ) 

Κυνίσκας 26, Παγκράτι (Ανοιχτό Γήπεδο) 

 

Κυριακή 10  Φεβρουαρίου  (14:30):  PAO BC Academy 2008Β – ΦΟΤ Χαλανδρίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Κυριακή 10  Φεβρουαρίου (14:30) : ΓΣ Περιστερίου – PAO BC Academy 2007A (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό "Αντρέας Παπανδρέου" :  Τζων Κέννεντυ 116 και Γιαννιτσών, Περιστέρι

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2006Β – ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (12:30):  PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος – ΑΟ Νήαρ Ήστ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό ''Παύλος Γιαννακόπουλος'': Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (14:30): PAO BC Academy 2006Β – PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (18:30): PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος – Πανιώνιος ΓΣΣ (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό  "Παύλος Γιαννακόπουλος":  Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή  10  Ιανουαρίου

 

Κυριακή  10 Φεβρουαρίου (08:30): PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος – PAO BC Academy 2008A (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό  "Παύλος Γιαννακόπουλος":  Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή  10 Φεβρουαρίου (09:45): PAO BC Academy 2009Α+Β ΛεωφόροςPAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό  "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (10:15): PAO BC Academy 2008ΝΠ – AO Boυλιαγμένης (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (15:00): ΑΕΣΑΦ Κούρος – PAO BC Academy 2007ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Αναβύσσου: Λεωφόρος Καραμανλή και Ολυμπιάδος, Ανάβυσσος

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (09:00): PAO BC Academy Junior NΠ – ΕΣ Γλυφάδας (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (10:00): PAO BC Academy 2009-10ΝΠ – ΕΣ Γλυφάδας (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2008ΝΠ – ΕΣ Γλυφάδας (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (13:15): PAO BC Academy 2004ΝΠ – ΑΟ Άγιος Νικόλαος Παλλήνης (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (14:15): ΟKA Mεσογείων – PAO BC Academy 2006ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Γυμνάσιο Μαρκόπουλου: Χρήστου Νικολάου και Βασιλείου Πετούρη, Μαρκόπουλο