Πρόγραμμα Αγώνων 2-3 Φεβουαρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 2-3 Φεβουαρίου

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (10:00): PAO BC Academy 2010Α Συμμετοχή στη Δράση με τα παιδιά των Special Olympics Hellas

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Β – Ένωση Ιλίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (13:15): Eurohoops – PAO BC Academy 2007B (ΕΣΚΑ)

Eurohoops Dome: Ευρώτα 24, Κηφισσιά

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (16:00):  PAO BC Academy 2007A – ΑΟΚ Ακαδημία Αθηνών (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

  

Σάββατο 02 Φεβρουαρίου (17:45): PAO BC Academy 2005Α  ΔΑΣ Δραπετσώνας (AMEYT)  

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (18:30): Πολυνίκης Αγ. Βαρβάρας – PAO BC Academy 2003-04 (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Αγίας Βαρβάρας: Σιπύλου 16, Αγία Βαρβάρα

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (08:30):  Άθλος Ηλιούπολης – PAO BC Academy 2010Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ηλιούπολης Γ' (μπαλόνι): Εθνάρχου Μακαρίου 3, Ηλιούπολη

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (9:45): Άθλος Ηλιούπολης – PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ηλιούπολης Γ' (μπαλόνι): Εθνάρχου Μακαρίου 3, Ηλιούπολη

 

Κυριακή 3  Φεβρουαρίου (10:00): ΦΟΤ Χαλανδρίου – PAO BC Academy 2008B (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Μάρκος Παπαδάκης : Μεθώνης 1, Χαλάνδρι

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (10:30): Ολυμπιάδα Πετρούπολης – PAO BC Academy Junior 1 (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ν.Παξιμαδάς: Κώστα Βάρναλη 1, Πετρούπολη

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (11:00): ΑΕ Πεντέλης – PAO BC Academy 2007B (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Πεντέλης: Λεωφ. Ελευθερίου Βενιζέλου 6, Νέα Πεντέλη

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (11:30): Ολυμπιάδα Πετρούπολης – PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ν.Παξιμαδάς: Κώστα Βάρναλη 1, Πετρούπολη

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (12:30): Άρης  Πετρούπολης – PAO BC Academy Junior 2 (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ν.Παξιμαδάς: Κώστα Βάρναλη 1, Πετρούπολη

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (12:30): Άρης Πετρούπολης – PAO BC Academy 2010Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ν.Παξιμαδάς: Κώστα Βάρναλη 1, Πετρούπολη

 

Κυριακή 03 Φεβρουαρίου (12:30): ΑΣΕ Δούκα Β – PAO BC Academy 2005Α (ΕΣΚΑ) 

Γήπεδο ΔΑ'Ι'Σ: Μεσογείων 151,Μαρούσι

 

Κυριακή 03 Φεβρουαρίου (14:00):  Ένωση Ιλίου – PAO BC Academy 2008Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ιλίου "Γεώργιος Κακούρης": Ανδρομάχης 18 και 3ης Ορεινής Ταξιαρχείας , Ίλιον

 

Κυριακή 3  Φεβρουαρίου (14:45):  PAO BC Αcademy 2007 ΝΠ –  PAO BC Academy 2007A (ΑΜΕΥΤ)

St Lawrence College: Οδός Aνέμων, Κορωπί 

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2006B – ΓΣ Χαλανδρίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (17:00):  ΑΟ Αμύντας – PAO BC Academy 2006A (ΕΣΚΑ) 

3ο Γυμνάσιο Υμηττού: Διστόμου κ Ιονίων νήσων, Υμηττός 

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (17:30): ΑΟ Γαλατσίου – Παιδικό Εξάστερου Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ολυμπιακό Γυμναστήριο Γαλατσίου (ΠΑΛΑΙ), Λεωφόρος Βεΐκου 137, Γαλάτσι 

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (17:45): PAO BC Academy 2005B – ΑΕ Γκράβας Πατησίων (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (08:30): PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος – ΓΑΟ Κουκουβάουνες  (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό  "Παύλος Γιαννακόπουλος":  Τσόχα 41,  Αθήνα 

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (09:45): PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος – ΓΑΟ Κουκουβάουνες  (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό  "Παύλος Γιαννακόπουλος":  Τσόχα 41,  Αθήνα

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (10:15): ΑΣ Παπάγου – PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος  (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Παπάγου "Σαλούν'':  Νευροκοπίου 4, Παπάγου

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (12:00): ΑΣ Παπάγου – PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος  (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Παπάγου "Σαλούν'':  Νευροκοπίου 4, Παπάγου

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (19:30): Άρης Πετρούπολης – PAO BC Academy 2004 Λεωφόρος  (Τουρνουά Υποδομών)

Ανοιχτό Γήπεδο Πετρούπολης:  Κωνσταντινουπόλεως 1, Πετρούπολη (5ο ΕΠΑΛ)

 

Κυριακή  3  Ιανουαρίου

 

Κυριακή  3  Ιανουαρίου (12:15): PAO BC Academy 2003-04-05 Λεωφόρος  Ηλιούπολη (Τουρνουά Ηλιούπολης) 

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος  ΟΔΟΣ  : Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 3  Ιανουαρίου (15:15): ΑΕ Αίολος Ταύρος – PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό  Ταύρου:  Ελευθερίου Βενιζέλου 6, Ταύρος

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου(19:30): ΔΑΣ Δραπετσώνας – PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος (AMEYT)

Κλειστό "Κασιμάτειο": Μιαούλη 11, Δραπετσώνα

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (11:45): PAO BC Academy 2008-09ΝΠ – Φάρος Κερατσινίου (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου) 

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (14:45): PAO BC Academy 2007ΝΠ – ΟΚΑ Μεσογείων (ΕΣΚΑ) 

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί 

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου (19:45): Καλαθ/ση Αγίας Παρασκευής – PAO BC Academy 2005ΝΠ (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό Κοντόπευκο: Οδός Αμοργού 1, Αγία Παρασκευή 

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (10:30): ΓΣ Κορωπίου – PAO BC Academy 2006ΝΠ (ΕΣΚΑ) 

1ο Γυμνάσιο Κορωπίου: Πλατεία Πτεράρχου Γκιώκα και Καβασαλιώτου, Κορωπί 

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (11:45): PAO BC Academy 2008-09ΝΠ – Eurohoops (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί 

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου (14:45): PAO BC Academy 2007ΝΠPAO BC Academy 2007A (AMEYT) 

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί