Πρόγραμμα Αγώνων 26-27 Ιανουαρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 26-27 Ιανουαρίου

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 26 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 26 Ιανουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Β – Μελίσσια (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 26 Ιανουαρίου (15:45): ΑΟ Γαλατσίου – PAO BC Academy 2007B (ΕΣΚΑ)

ΠΑΛΑΙ Γαλατσίου: Λεωφόρος Βεΐκου 137, Γαλάτσι

 

Σάββατο 26 Ιανουαρίου (16:00):  PAO BC Academy 2007A – ΑΣΕ Δούκα  (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι   

 

Σάββατο 26 Ιανουαρίου (17:45): PAO BC Academy 2003-04 – ΓΑΣ Εύνικος Β (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου  (09:00) :  ΔΑΣ Δραπετσώνας – PAO BC Academy 2007Α (ΑΜΕΥΤ)

Κασιμάτειο Δημοτικό Γυμναστήριο Δραπετσώνας: Μάρκου Μπότσαρη 165 & Ηρακλέους, Δραπετσώνα

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου (10:00): PAO BC Academy 2010Β – Προμηθέας Χαλανδρίου (Φιλικός Αγώνας)

Γήπεδο: ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου (11:00): ΟΦΗ Ηρακλείου – PAO BC Academy 2006B (ΕΣΚΑ)

Ανοιχτό Ψαλίδι: Θράκης & Μακεδονίας (Πλατεία Μακεδονίας), Νέο Ηράκλειο

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου (11:30) : PAO BC Academy 2008-09ΝΠPAO BC Academy 2008Β (Φιλικός Aγώνας)

St Lawrence College : Οδός Aνέμων, Κορωπί  

 

 Κυριακή 27 Ιανουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2008A – Μελίσσια (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3):  Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2006A – ΑΣΕ Δούκα (ΕΣΚΑ) 

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 26 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 26 Ιανουαρίου(12:30): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος – ΑΣ Ακαδημία Αμπελοκήπων (ΕΣΚΑ)

Κλειστό  "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Σάββατο 26  Ιανουαρίου  (17:00): ΑΟ Παλαιό Φάληρο –  PAO BC Academy 2003-04-05 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Γήπεδο Κοψαχείλας:  Σωκράτους 46, Παλαιό Φάληρο

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου (09:45): PAO BC Academy Λεωφόρος Μίνι κορίτσια – ΑΟ. Δάφνης (Φιλικός Αγώνας)  

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου(11:30): ΓΣ Γλυκά Νερά – PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος (AMEYT)

Κλειστό Γλυκών Νερών: Καραϊσκάκη 32-36, Γλυκά Νερά 

 

Κυριακή  27 Ιανουαρίου  (12:15): PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος   ΠΟ Αγίου Θωμά (ΕΣΚΑ)

Κλειστό  "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου (15:30): Α.Ο. Ένωση Ιλίου – PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Β Kλειστό Ιλίου "Κακούρης": Καπετάν Βέρα και Ορεινής Ταξιαρχίας,  Ίλιον

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου (17:00): Α.Ο. Ένωση Ιλίου – PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Β Kλειστό Ιλίου "Κακούρης":  Καπετάν Βέρα και Ορεινής Ταξιαρχίας,  Ίλιον

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 26 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 26 Ιανουαρίου (14:15): ΑΟ Άγιος Νικόλαος Παλλήνης – PAO BC Academy 2007ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης: Οδός Αργείων 18, Λεοντάριο Παλλήνη

 

Kυριακή 27 Ιανουαρίου

 

Kυριακή 27 Ιανουαρίου (09:00): Ευρυάλη Γλυφάδας – PAO BC Academy Junior ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Ανοιχτό Ευρυάλης: Οδός Σοφίας Βέμπο 13 & Παλμύρας 

 

Kυριακή 27 Ιανουαρίου (10:00): Ευρυάλη Γλυφάδας – PAO BC Academy 2010-11ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

Ανοιχτό Ευρυάλης: Οδός Σοφίας Βέμπο 13 & Παλμύρας

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2008-09ΝΠ – PAO BC Academy 2008Β (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου (13:15): PAO BC Academy 2004NΠ – Eκπαιδευτήρια Πλάτων (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου (15:00): PAO BC Academy 2005ΝΠ – ΟΚΑ Μεσογείων (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2006ΝΠ – ΑΟ Άγιος Νικόλαος Παλλήνης (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Kυριακή 27 Ιανουαρίου (17:45): PAO BC Academy 2007ΝΠ – ΓΣ Περιστερίου (ΑΜΕΥΤ)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί