Πρόγραμμα Αγώνων 19-20 Ιανουαρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 19-20 Ιανουαρίου

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου (10:00):  PAO BC Academy 2010Α – ΓΣ Αμαρουσίου (Φιλικός Aγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου (11.30):  PAO BC Academy 2009Α – Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου (13.00):  PAO BC Academy 2009Β – Πανερυθραϊκός ΑΣ (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου (13:30) : ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου – PAO BC Academy 2007A (ΕΣΚΑ)
Κλειστό Παπάγου: Νευροκοπίου 2-4, Παπάγου

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2007B – ΑΣΕ Δούκα Β (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου (17:45): Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών – PAO BC Academy 2003-04 (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου  (11:30) :  ΓΣ Γλυκών Νερών  – PAO BC Academy 2007Α (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό Γλυκών Νερών : Κοραή και Καραΐσκάκη, Γλυκά Νερά

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (11:45): PAO BC Academy 2005A PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (AMEYT)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2008A  Πανερυθραϊκός ΑΣ (Φιλικός αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (14:30) :  PAO BC Academy 2008Β  – ΣΚ  Άνοιξη  (Φιλικός Aγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

  

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (16:15): PAO BC Academy 2006B – ΑΣ Σχολή Μωραΐτη (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (17:45): PAO BC Academy 2005Β – ΟΦΗ Ηρακλείου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (19:00): ΓΣ Περιστέρι – PAO BC Academy 2006A (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Ανδρέας Παπανδρέου": Γιαννιτσών 110, Περιστέρι 

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου (9:00): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος – ΑΟ Παγκράτι (ΕΣΚΑ)

Ανοιχτό γήπεδο 17ου γυμνασίου Αθηνών: Κυνίσκας 26, Αθήνα-Παγκράτi

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου (12:00): PAO BC Academy Παγκορασίδες – ΓΑΣ Εύνικος (ΕΣΚΑ)

Κλειστό  Άνω Λιοσίων: Κωνσταντινουπόλεως  59, Άνω Λιόσια

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου (18:30): PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος  – ΦΟ Τούφα Χαλανδρίου (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα   

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου (20:00): PAO BC Academy 2004 Λεωφόρος – Πανιώνιος (Τουρνουά Υποδομών)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα   

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου

 

Κυριακή  20 Ιανουαρίου  (11:00): PAO BC Academy 2003-04Β Λεωφόρος – Χαραυγιακός  (Τουρνουά Ηλιούπολης)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (11:45): PAO BC Academy 2005A PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (AMEYT)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (12:00): Α.Ο. Νέας  Ιωνίας – PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ολυμπιακό Κέντρο Γαλατσίου:  Λεωφόρος  Βεϊκου 137, Γαλάτσι 

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (12:15): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος – ΑΣ Ίκαρος Καλλιθέας (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41,Αθήνα 

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (13:30): Α.Ο. Νέας Ιωνίας – PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ολυμπιακό Κέντρο Γαλατσίου:  Λεωφόρος  Βεϊκου 137, Γαλάτσι 

 

Κυριακή  20 Ιανουαρίου (15:15):  Νήαρ Ήστ  PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Εθνικής Αντίστασης 118 & Φιλαδέλφειας , Καισαριανή 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου (13:15): PAO BC Academy 2003-04ΝΠ – ΓΣ Περιστερίου (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου (14:45): PAO BC Academy 2007ΝΠ – ΓΣ Κορωπίου (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Kυριακή 20 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (10:30): ΔΑΣ Δραπετσώνας – PAO BC Academy 2007ΝΠ (AMEYT)

Κλειστό Δραπετσώνας: Οδός Ρήγα Φεραίου και Κουντουριώτου, Δραπετσώνα

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (13:00): ΓΣ Περιστερίου – PAO BC Academy 2008-09ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

Κλειστό Ανδρέας Παπανδρέου: Οδός Γιαννιτσών 110, Περιστέρι

 

Kυριακή 20 Ιανουαρίου (16:20): AO Aργοναύτης Τριγλίας – PAO BC Academy 2006ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Kλειστό Ραφήνας: Λεωφόρος Αγίου Χρυσοστόμου Σμύρνης  15, Ραφήνα

 

Kυριακή 20 Ιανουαρίου (17:45): PAO BC Academy 2005ΝΠ – ΑΟ Αγίου Νικολάου Παλλήνης (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου (20:45): ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου – PAO BC Academy 2003-04ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Παπάγου: Οδός Νευροκοπίου 2-4, Παπάγου