Πρόγραμμα Αγώνων 12-13 Ιανουαρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 12-13 Ιανουαρίου

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2009Α – Α.Ο.Ν.Σ.  Μίλων (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2009Β – Α.Ο. Γαλατσίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου (13:45): ΓΣ Απόλλων Σμύρνης Β – PAO BC Academy 2007B (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Ριζούπολης: Αμασίου 23, Αθήνα

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου (15:30):  Νηαρ Ηστ – PAO BC Academy 2005Α (ΕΣΚΑ)

Γήπεδο Νήαρ Ήστ:  Εθνικής Αντίστασης 118 , Καισαριανή

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου (16:00) :  PAO BC Academy 2007A  – ΑΣ Ίκαρος Καλλιθέας (ΑΜΕΥΤ)
ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου (17:45): PAO BC Academy 2003-04 – OKA Μεσογείων (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2008A – ΑΟ Γαλατσίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3):  Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου (13:30): ΑΟ Παλαιό Φάληρο – PAO BC Academy 2006A (AMEYT)

Αθλητικό κέντρο "Σοφία Μπεφόν": Λεωφόρος Απόλλωνος 2-4, Παλαιό Φάληρο

 

Κυριακή 13  Ιανουαρίου  (15:30) :  ΓΣ Πανιώνιος – PAO BC Academy 2007Α (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό Ανδρέας Βαρίκας : Αγίου Ανδρέου 25, Νέα Σμύρνη

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου (16:00) : ΓΣ Περιστερίου – PAO BC Academy 2005Α (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό Ανδρέας Παπανδρέου : Τζων Κέννεντυ και Γιαννιτσών, Περιστέρι

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου (19:30):  ΑΟ Γαλατσίου – PAO BC Academy 2005Β (ΕΣΚΑ)

Ολυμπιακό Κέντρο Γαλατσίου (Παλαί): Λεωφόρος Βεΐκου 137, Γαλάτσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου (11:00): PAO BC Academy Παγκορασίδες – ΑΟ Κρόνος Γέρακα (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41,Αθήνα

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου(12:30): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος – Ηλυσιακός ΑΟ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41,Αθήνα

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου (18:30): PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος – Κρόνος Αγ. Δημητρίου (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου (20:00): PAO BC Academy 2004 Λεωφόρος – ΓΣ Περιστερίου (Τουρνουά Υποδομών)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου (08:30): PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος – K.Α.Ο. Μελίσσια  (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου (09:45): PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος – K.Α.Ο. Μελίσσια  (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 12 Ιανουαρίου (16:45): Κ.Ο. Χολαργού – PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Αντωνής Τρίτσης": Τέρμα Οδού Σύρου, Χολαργός

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου (17:45) PAO BC Academy 2007 ΝΠPAO BC Αcademy 2007 Λεωφόρος (ΑΜΕΥΤ)

St. Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου (13:15): PAO BC Academy 2003-04ΝΠ – ΑΟ Αμύντας (Τουρνουά Υποδομών)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου (14:00): ΓΣ Κερατέας – PAO BC Academy 2007ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Κερατέας: Οδός Αθηνών Σουνίου 8, Κερατέα

 

Kυριακή 13 Ιανουαρίου

 

Kυριακή 13 Ιανουαρίου (09:30): Πανιώνιος ΓΣΣ – PAO BC Academy 2008-09ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών)

Κλειστό Βαρίκας: Οδός Αγίου Ανδρέου 25, Νέα Σμύρνη

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου (13:15): PAO BC Academy 2003-04ΝΠ – ΑΣ Καλλίμαχος Μαραθώνα (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου (14:30): ΑΟΚ Ακαδημία Αθηνών – PAO BC Academy 2005ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Ελληνογερμανικής: Οδός Δημητρίου Παναγέα, Παλλήνη

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου (17:45): PAO BC Academy 2007ΝΠPAO BC Academy 2007 Λεωφόρος (ΑΜΕΥΤ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί