Πρόγραμμα Αγώνων 15-16 Δεκεμβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 15-16 Δεκεμβρίου

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου (10:00): PAO BC Academy 2010A – Χαλάνδρι (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου (10:00): Παγκράτι – PAO BC Academy 2005Α (ΑΜΕΥΤ)

Γήπεδο Μετς: Μουσούρη Μάρκου 70, Αθήνα (Παγκράτι)

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2009Α – Νέα Ιωνία (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου (12:00): Eurohoops – PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Eurohoops Dome: Ευρώτα 24, Κηφισιά

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου (13:30) : ΑΣ Κολλεγίου Ντερή – PAO BC Academy 2007A  (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Κολλεγίου Ντερή: Γραβιάς 6, Αγία Παρασκευή

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου (14:45): PAO BC Academy 2006A – Πανιώνιος (ΑΜΕΥΤ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2007B – ΑΕ Χολαργού Β (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (09:00) :  ΑΕ Χολαργού – PAO BC Academy 2008Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Χολαργού "Αντώνης  Τρίτσης" : Τέρμα Σύρου και Αριστοτέλους, Χολαργός

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (11:45): PAO BC Academy 2005Α - ΑΟ Αμπελοκήπων (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (13:00): PAO BC Academy 2008Α – Νέα Ιωνία (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (14:30) :  PAO BC Academy 2007Α – PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος (ΑΜΕΥΤ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου(15:30): ΑΟΚ Ακαδημία Αθηνών (BAC) – PAO BC Academy 2006A (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Ελληνογερμανικής: Δημητρίου Παναγέα, Παλλήνη 

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2006Β – ΑΟ Πεύκης (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (17:45): PAO BC Academy 2005Β – ΓΣ Απόλλων (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου


Σάββατο 15 Δεκεμβρίου (11:00): PAO BC Academy Παγκορασίδες – Μελάς Αγίου Ελευθερίου (ΕΣΚΑ)
Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο  Δεκεμβρίου (18:30): PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος – ΑΕ Ψυχικό (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (08:30): PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος – Νέα Ερυθραία (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (09:45): PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος – Νέα Ερυθραία (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Παύλος Γιαννακόπουλος": Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (10:30): Αμύντας - PAO BC Academy 2004 Λεωφόρος (Τουρνουά Υποδομών)

Κλειστό Πυρκάλ: Ελευθερωτών & Ηλιουπόλεως, Υμηττός

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (11:00): PAO BC Academy Μίνι Kορίτσια – Ελευθερία Μοσχάτου (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή  16  Δεκεμβρίου (11:15)  South B.A. – PAO BC Academy 2003-04-05 Λεωφόρος  (Φιλικός Αγώνας) 

Ανοιχτό γήπεδο Μπάσκετ Αλίμου: Κονδύλη & Λυσικράτους 82, Άλιμος

 

Κυριακή  16  Δεκεμβρίου  (13:15 ) Α.Ο. Δάφνης  PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό "Μιχάλης Μουρούτσος":  Λεωφ. Αλ. Παπαναστασίου 68-70, Δάφνη 

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (14:30): PAO BC Academy 2007ΑPAO BC Academy 2007 Λεωφόρος (AMEYT)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (17:15): ΔΑΣ Δραπετσώνας – PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό Δραπετσώνας: Ρήγα Φεραίου & Κουντουριώτου, Δραπετσώνα

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου (11:00): Γ.Σ Λαυρίου – PAO BC Academy 2003-04ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Λαυρίου: Οδός Αγίας Παρασκευής,  Λαύριο

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2008-09NΠ – ΑΟΝΑ (Τουρνουά Υποδομών)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου (14:45): PAO BC Academy 2007ΝΠ – Ίκαρος Καλλιθέας  (AMEYT)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου (16:30): Άρης Πετρούπολης – PAO BC Academy 2003-04ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών)

Ανοιχτό Πετρούπολης: Οδός Κωνσταντινουπόλεως 1, Πετρούπολη

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (10:30): PAO BC Academy 2008-09NΠ (Συμμετοχή σε Φιλανθρωπική Διοργάνωση)

Aθλητικό Κέντρο Διώνης Πικέρμι: Οδός Στρ. Καβράκου, Ραφήνα Πικέρμι

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (15:00): Α.Ο Κρόνος Γέρακα – PAO BC Academy 2006ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Γέρακα: Λεωφόρος Γέρακα και Ηρακλειάς, Γέρακας

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου (17:45): PAO BC Academy 2005ΝΠ – Γ.Σ Γλυκά Νερά (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί