Πρόγραμμα Αγώνων 7-9 Δεκεμβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 7-9 Δεκεμβρίου

ΟΑΚΑ

 

Παρασκευή 7 Δεκεμβρίου

 

Παρασκευή 7 Δεκεμβρίου (16:30): PAO BC Academy 2008A – Α.Σ. Μαχητές Δόξας Πεύκων (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Παρασκευή 7 Δεκεμβρίου (18:00): PAO BC Academy 2007B – ΑΠΟΠ Πάφου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου

  

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (10:45): ΑΟ Ηλυσιακός – PAO BC Academy 2005A (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Αντώνης Φώτσης: Ταξίλου 42, Ζωγράφου 

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (11.30):  PAO BC Academy 2009Α – Α.Σ. Μαχητές Δόξας Πεύκων (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (11:30): ΑΟ Παγκρατίου – PAO BC Academy 2006A (AMEYT)

Κλειστό ΜΕΤΣ: Μαρκ. Μουσούρου 70, Αθήνα

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (14:30): Λεόντειος – PAO BC Academy 2005B (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Λεοντείου: Νειγύ 17, Άνω Πατήσια

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (14:30) :  PAO BC Academy 2008Β – ΓΣ Λάρισας  (Φιλικός Aγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι  

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (16:00) : PAO BC Academy 2007A – Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι   

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (20:00): ΑΟ Αγίου Νικολάου Παλλήνης Β – PAO BC Academy 2007B (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης: Θηβαίων & Νέστορος 15,  Παλλήνη

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (08.45): Ολυμπιάδα Παπάγου – PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παπάγου "Σαλούν":  Νευροκοπίου 4, Παπάγου

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (09.00): PAO BC Academy Junior 2 – Α.Ο. Ολυμπιάδα Πετρούπολης  (Φιλικός Αγώνας)

Γήπεδο: ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι.

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (10.00): PAO BC Academy 2010Β – Ολυμπιάδα Πετρούπολης (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (10:00): ΑΟ Διονύσου – PAO BC Academy 2008Β  (Φιλικός Aγώνας)

Κλειστό Διονύσου :   Αρμονίας  5, Διόνυσος 

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (11.00): ΓΑΟΚ – PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Μεταμόρφωσης "Κώστας Αρβανίτης": Χαριλάου Τρικούπη 2, Μεταμόρφωση

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (11:45): PAO BC Academy 2005A – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου (ΑΜΕΥΤ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (12:00): ΓΑΟ Κουκουβάουνες – PAO BC Academy 2008A (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Μεταμόρφωσης "Κώστας Αρβανίτης": Χαριλάου Τρικούπη 2, Μεταμόρφωση

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (16:00): ΓΣ Αμαρουσίου – PAO BC Academy 2006B (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Αγ. Θωμά: Νιόβης & Διονύσου, Μαρούσι

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2006A – ΑΟ Ψυχικό (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (17:45): PAO BC Academy 2003-04 – ΓΣ Βριλησσίων Β (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου

 

Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου (20:30): ΑΣ Πανερυθραϊκός – PAO BC Academy 2003-04 (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Στέλιος Καλαϊτζής: Ρίτσου 14 & Ολυμπιονικών, Νέα Ερυθραία

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (09:30): ΑΣΕ Δούκα – PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Π.Α.Κ ΔΑΙΣ: Μεσογείων 151, Μαρούσι

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (11:00): PAO BC Academy Παγκορασίδες – ΓΣ Περιστέρι (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41,Αθήνα

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (12:00): ΑΟ Δάφνης – PAO BC Academy Mini Κορίτσια Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Αθλητικά κέντρο Μιχάλης Μουρούτσος: Λεωφ. Αλ. Παπαναστασίου 68-70, Δάφνη

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (12:30): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος – Αμύντας (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41,Αθήνα

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (18:30): PAO BC Academy 2004 ΛεωφόροςPAO BC Academy 2004ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου  

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (08:30): PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος – Α.Ο. Γαλατσίου  (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος:  Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (09:45): PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος – Α.Ο. Γαλατσίου (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος:  Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (13:00): ΓΣ Περιστέρι – PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος  (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό Ανδρέας Παπανδρέου: Τζων Κέννεντυ 116 & Γιαννιτσών, Περιστέρι

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (20:00): PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος – ΑΟ Παγκρατίου (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (13:30): ΑΟ Κρόνος Γέρακα – PAO BC Academy 2005ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Ανοιχτό Γέρακα: Λεωφόρος Γέρακα & Ηρακλειάς, Γέρακας (Δίπλα στο Κλειστό)

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (14:45): PAO BC Academy 2007ΝΠ – Γ.Σ Λαυρίου (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (18:30): PAO BC Academy 2004 Λεωφόρος – PAO BC Academy 2003-04ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Αναστασίου Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (10:30): Πανιώνιος Γ.Σ.Σ – PAO BC Academy 2007NΠ (ΑΜEYT)

Κλειστό Βαρίκας: Οδός Αγίου Ανδρέου 25, Νέα Σμύρνη

 

Kυριακή 9 Δεκεμβρίου (11:45): Ιωνικός Νίκαιας – PAO BC Academy 2008-09ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών)

Κλειστό Πλάτωνα: Πέτρου Ράλλη 92, Νίκαια

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (13:15): PAO BC Academy 2003-04ΝΠ – Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2006ΝΠ – Γ.Σ Βριλήσσια (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί