Πρόγραμμα Αγώνων 1-2 Δεκεμβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 1-2 Δεκεμβρίου

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου (11:30): PAO BC Academy 2009Α – Έσπερος Καλλιθέας (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου(13:00): PAO BC Academy 2009Β PAO BC Academy 2009/10 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου (13:15): ΑΟ Καρέα – PAO BC Academy 2005A (ΕΣΚΑ)

Κλειστό "Τάκης Παπαγεωργίου": Ελλήνων Αξιωματικών 45, Βύρωνας

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου (14:45): PAO BC Academy 2006A – ΑΟ Γαλάτσι (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας  37,  Μαρούσι

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2007A – ΓΣ Περιστέρι (ΑΜΕΥΤ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου (17:45): PAO BC Academy 2003-04 – BAC (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Κυριακή  02 Δεκεμβρίου 

 

Κυριακή  02 Δεκεμβρίου (09:00): PAO BC Academy Junior 1 – PAO BC Academy 2011-12 ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας  37,  Μαρούσι

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου (10.00): PAO BC Academy 2010Β – PAO BC Academy 2009 ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου (10:15) Ολυμπιάδα Παπάγου – PAO BC Academy 2006A (ΕΣΚΑ)

1ο Λύκειο Παπάγου: Κύπρου 4, Παπάγου

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου (13:00): PAO BC Academy 2008Α PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3):  Λεωφόρος Κηφισίας  37,  Μαρούσι

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου (14:30): PAO BC Academy 2008Β – ΑΟΚ Χαλανδρίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι     

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2006Β – Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου (17:45): PAO BC Academy 2005Β – ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου (19:15): ΑΟΝΣ Μίλων – PAO BC Academy 2005Α (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό "Κροίσος Πέρσης": Ολυμπιονίκη Πύρρου Δήμα, Νέα Σμύρνη

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου

 

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου (09:45): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος – Πανιώνιος (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου (10:30): Πανιώνιος – PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (ΑΜΕΥΤ)

Γήπεδο Τ. Κορωναίος (Τέντα): Αγίου Ανδρέου 16, Νέα Σμύρνη

 

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου  (11:00 ): PAO BC Academy 2003-04-05 Λεωφόρος – ΑΟΝΑ (Τουρνουά Ηλιούπολης) 

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου (12:30): PAO BC Academy Παγκορασίδες – ΑΕΝ Κηφισιάς (ΕΣΚΑ)

Κλειστό γήπεδο Βικέλας: Πελοποννήσου & Ναυπλίου, Κηφισιά

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου (13:00):  PAO BC Academy 2009B OAKAPAO BC Academy 2009-10 A+B (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3):  Λεωφόρος Κηφισίας  37,  Μαρούσι

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου (18:30): PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος – Α.Ο. Χαλανδρίου (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

  

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου (13:00):  PAO BC Academy 2008Α OAKAPAO BC Academy 2008 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3):  Λεωφόρος Κηφισίας  37,  Μαρούσι

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου  (12:15): PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος – ΑΟ Πρωτεύς (ΕΣΚΑ) 

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου  (13:45): PAO BC Academy 2004 Λεωφόρος – Πανελλήνιος ΓΣ (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου

 

Σάββατο 01 Δεκεμβρίου (09:45): Α.Ο Βουλιαγμένης – PAO BC Academy 2008-09ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών)

Ανοιχτό Βουλιαγμένης: Αγίου Γεωργίου 1, Καβούρι (δίπλα στο γήπεδο ποδοσφαίρου της Βουλιαγμένης)

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου (09:00): PAO BC Academy Junior 1 PAO BC Academy Junior ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου (10:00): PAO BC Academy 2010BPAO BC Academy 2009-2010ΝΠ (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου (12:45): Γ.Σ Γλυκών Νερών – PAO BC Academy 2006ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Γλυκών Νερών:  Καραϊσκάκη 40, Γλυκά Νερά

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίου (13:15): PAO BC Academy 2003-04NΠ – Γ.Σ Βριλήσσια (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Kυριακή 02 Δεκεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2007ΝΠ – Γ.Σ Γλυκών Νερών (ΑMEYT)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 02 Δεκεμβρίιου (17:45): PAO BC Academy 2005ΝΠ – Α.Σ Κολλεγίου Ντερή (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί