Πρόγραμμα Αγώνων 24-25 Νοεμβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 24-25 Νοεμβρίου

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (09:30): ΑΣΕ Δούκα – PAO BC Academy 2005A (ΕΣΚΑ)

ΠΑΚ Δαΐς: Μεσογείων 151, Μαρούσι

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (10:15): ΑΟ Ένωση Ιλίου – PAO BC Academy 2008A (Φιλικός Αγώνας)

Sala Sport: Κυρηναϊκής 53, Ίλιον

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (10:30): ΔΑΣ Δραπετσώνας – PAO BC Academy 2006A (AMEYT)

Κλειστό Δραπετώνας: Ρήγα Φεραίου & Κουντουριώτου, Δραπετσώνα

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (11.30): PAO BC Academy 2009Α –  Άθλος Ηλιούπολης (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (12.30): Α.Ο. Ένωση Ιλίου – PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ιλίου "Γεώργιος Κακούρης" : Ανδρομάχης 18 και 3ης Ορεινής Ταξιαρχίας, Ίλιον

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (13:00): ΑΕ Γκράβας Πατησίων – PAO BC Academy 2005Β (ΕΣΚΑ)

Ανοικτό Γήπεδο Γκράβας: Ταϋγέτου 60, Αθήνα

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2007APAO BC Academy 2007ΝΠ (ΑΜΕΥΤ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι   

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (19:00): ΑΟ Γαλατσίου – PAO BC Academy 2003-04 (ΕΣΚΑ)

Ανοιχτό Πρωτοπαπαδάκη: Λυσίου & Ιπποκράτους, Γαλάτσι  

 

Κυριακή 25 Νοεμβρίου 

 

Κυριακή 25 Νοεμβρίου (10:00): ΑΟ Θρακομακεδόνων – PAO BC Academy 2008Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Θρακομακεδόνων: Κλειστού 6, Αχαρνές

 

Κυριακή 25 Νοεμβρίου (11:45): ΔΑΣ Δραπετσώνας – PAO BC Academy 2005A (AMEYT)

Κλειστό Δραπετώνας: Ρήγα Φεραίου & Κουντουριώτου, Δραπετσώνα

 

Κυριακή 25 Νοεμβρίου (14:45): ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου – PAO BC Academy 2006Β (ΕΣΚΑ)

2ο Λύκειο Αμαρουσίου: Μεγ. Αλεξάνδρου 125, Μαρούσι

 

Κυριακή 25 Νοεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2006A – ΑΟ Παγκρατίου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (09:45): PAO BC Academy 2003-04-05 Λεωφόρος – Π. Φάληρο (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (11:00): PAO BC Academy Παγκορασίδες – Αγία Παρασκευή (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος:  Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (12:15): ΓΑΟ Κουκουβάουνες – PAO BC Academy 2009-10 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Γυμναστήριο Μεταμόρφωσης Αρβανίτης:  Ιερού Λόχου & Δημητσάνας 11,  Μεταμόρφωση 

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (12:30): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος – ΔΑΣ Δραπετσώνας (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (13:15) ΓΑΟ Κουκουβάουνες – PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Γυμναστήριο Μεταμόρφωσης Αρβανίτης:  Ιερού Λόχου & Δημητσάνας 11,  Μεταμόρφωση 

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (18:45): PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος – ΑΣ Παπάγου (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (20:00): PAO BC Academy 2004 Λεωφόρος – Άρης Πετρούπολης (Τουρνουά Υποδομών)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 25 Νοεμβρίου

 

Κυριακή 25 Νοεμβρίου (11:00): ΑΟ Ζεύς Ερυθρού  PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ) 

Αστραπόγιαννου: Νικήτα & Κοντογιαννάκη, Αθήνα (Ανοιχτό)

 

Κυριακή 25 Νοεμβρίου (11:00): PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος – ΑΟΝΣ Μίλων (ΑΜΕΥΤ)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2007APAO BC Academy 2007ΝΠ (ΑΜΕΥΤ)

OΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 24 Νοεμβρίου (20:00): Άγιος Νικόλαος Παλλήνης – PAO BC Academy 2003-04ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης: Οδός Θηβαίων και Νέστορος 15, Παλλήνη

 

Kυριακή 25 Νοεμβρίου

 

Kυριακή 25 Νοεμβρίου (11:15): Eurohoops Α – PAO BC Academy 2008-09ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών)

Eurohoops Dome: Οδός Ευρώτα 24, Κηφισιά

 

Κυριακή 25 Νοεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2006ΝΠ – ΟΚΑ Μεσογείων (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 25 Νοεμβρίου (17:45): PAO BC Academy 2005ΝΠ – Καλαθ/ση Αγία Παρασκευή (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί