Πρόγραμμα Αγώνων 17-18 Νοεμβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 17-18 Νοεμβρίου

OAKA

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου (11.00): Ευρυάλη – PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Οδυσσέας Παπαδόπουλος:  Αλ. Παναγούλη 13, Γλυφάδα

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου (11:00): Άμιλλα Περιστερίου – PAO BC Academy 2008Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Γ. Στεφανόπουλος": Βορείου Ηπείρου 20-28, Περιστέρι 

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου (12:15): Άμιλλα Περιστερίου – PAO BC Academy 2007Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό "Γ. Στεφανόπουλος": Βορείου Ηπείρου 20-28, Περιστέρι 

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου (12:45): Μελίσσια – PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Μελισσίων:  Σάμου και Γεννηματά, Μελίσσια

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου (19:00): Μελίσσια – PAO BC Academy 2008Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Μελισσίων: Σάμου και Γεννηματά, Μελίσσια

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου 

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (09:00): PAO BC Academy Junior 1 – AO Άρης Ιλίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (10:00): Τούφα Χαλανδρίου – PAO BC Academy 2007B (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Μάρκος Παπαδάκης: Μεθώνης 1, Χαλάνδρι

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (10:00): PAO BC Academy 2010Β – AO Άρης Ιλίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (11:45): PAO BC Academy 2005A – ΑΣ Αθηναϊκός (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (13:00): Αίολος Ταύρου – PAO BC Academy 2008Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Ταύρου "Τιμόθεος Ευγενικός": Ελ. Βενιζέλου 6 και Μενεμένης, Ταύρος

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (13:00): PAO BC Academy 2006A – AO  Αμύντας 2006 (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

  

Κυριακή 18 Noεμβρίου (15:30): ΓΣ Χαλανδρίου – PAO BC Academy 2006Β (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ:  Λεωφόρος Πεντέλης 150 και 25ης Μαρτίου,  Χαλάνδρι

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (20:00): Άγιοι Ανάργυροι – PAO BC Academy 2003-04 (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Αχαρνών Β "Κόκκινου Μύλου":  Αγίου Κωνσταντίνου & Ελένης 49 και Αρκαδίου Κρήτης 1, Αχαρνές

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου (12:15): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος – Αθλητική Ένωση Καρέα (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41,Αθήνα

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου (15:00): ΑΟ Γαλατσίου – PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Ανοικτό Κουντουριώτου: Κουντουριώτου & Αιγοσθενών, Γαλάτσι

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου 

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (08:30): PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος – Ένωση Ιλίου (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (09:45): PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος – Ένωση Ιλίου (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (11:00): PAO BC Academy Μίνι Κορίτσια Λεωφόρος – Ελευθερία Μοσχάτου (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (12:15): PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος – ΑΕ Αίολος Ταύρος  (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος :  Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (15:45): PAO BC Academy 2004 Λεωφόρος – Απόλλων Σμύρνης (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου (13:00): PAO BC Academy 2003-04ΝΠ – ΑΟΚ Ακαδημία Αθηνών (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου (20:15): OKA Mεσογείων – PAO BC Academy 2005ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό 1ου γυμνασίου Μαρκόπουλου: Χ. Νικολάου & Βασιλείου Πετούρη,  Μαρκόπουλο

 

Kυριακή 18 Νοεμβρίου

 

Kυριακή 18 Νοεμβρίου (10:00): PAO BC Academy 2009-2010NΠ – ΑΕ Σουρμένων Ελληνικού (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Kυριακή 18 Νοεμβρίου (13:00): PAO BC Academy 2003-04ΝΠ – ΑΟ Πρωτέας Βούλας (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (14:30): PAO BC Academy 2007ΝΠ – Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Φιλικός Αγώνας)

St Lawrence College: Oδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2006ΝΠ – ΓΣ Κορωπίου (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί