Πρόγραμμα Αγώνων 10-11 Νοεμβρίου

Πρόγραμμα Αγώνων 10-11 Νοεμβρίου

ΟΑΚΑ

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (09.00): Κολλέγιο Deree – PAO BC Academy Junior 2 (Φιλικός Αγώνας)

Γήπεδο: Κολλέγιο Deree, Γραβιάς 6, Αγ.Παρασκευή.

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (10.00): Κολλέγιο Deree – PAO BC Academy 2009Β (Φιλικός Αγώνας)

Γήπεδο: Κολλέγιο Deree, Γραβιάς 6, Αγ.Παρασκευή

 

Σάββατο 10 Noεμβρίου  (10:00): Υπεροχή Εξαρχείων – PAO BC Academy  2006Β (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Στρέφη: Πουλχερίας 11, Αθήνα (Λόφος Στρέφη)

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (11.00): Κολλέγιο Deree – PAO BC Academy 2010Β (Φιλικός Αγώνας)

Γήπεδο: Κολλέγιο Deree, Γραβιάς 6, Αγ.Παρασκευή

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (14.00): Πανερυθραϊκός – PAO BC Academy 2009Α (Φιλικός Αγώνας)

Ανοιχτό γήπεδο Ερυθραίας: Eθνικής Αντιστάσεως απέναντι από  Πάρκο  Παπανδρέου, Νέα Ερυθραία

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (14:30) : PAO BC Academy 2008Β – Εκπαιδευτήρια "ο Πλάτων" (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι   

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (15:00): Πανερυθραϊκός – PAO BC Academy 2008A (Φιλικός Αγώνας)

Ανοιχτό γήπεδο Ερυθραίας: Eθνικής Αντιστάσεως (απέναντι από  Πάρκο  Παπανδρέου), Νέα Ερυθραία

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (16:00): PAO BC Academy 2007B – Εκπαιδευτήρια "ο Πλάτων" (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (17:45):  PAO BC Academy 2003-04 – Πολυνίκης Αγίας Βαρβάρας (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (19:00): ΟΦΗ Ηρακλείου – PAO BC Academy 2005Β (ΕΣΚΑ)

Θράκης & Μακεδονίας (Πλατεία Μακεδονίας), Ν. Ηράκλειο (Θέση Ψαλίδι)

 

Κυριακή  11 Νοεμβρίου

 

Κυριακή  11 Νοεμβρίου (09:00): Κρόνος Αγίου Δημητρίου – PAO BC Academy 2009A (Φιλικός Αγώνας)

Νέο Κλειστό Αγίου Δημητρίου: Ελευθερωτών 25, Άγιος Δημήτριος

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου (11:00): ΑΣΕ Δούκα – PAO BC Academy 2006A (ΕΣΚΑ)

ΠΑΚ ΔΑΪΣ: Μεσογείων & Κυπρίων Αγωνιστών, Μαρούσι

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου (12:15): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος PAO BC Academy 2007Α (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου (13:30): Εκπαιδευτήρια "ο Πλάτων" – PAO BC Academy 2005Β (Φιλικός Αγώνας)

Εκπαιδευτήρια  Πλάτωνα:  Ελ. Βενιζέλου 3, Γλυκά Νερά

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου (14:30): PAO BC Academy 2008Β – Κολλέγιο DEREE (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι   

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου (16:15): PAO BC Academy 2006Β – ΟΦΗ Ηρακλείου (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (09:00): Π. Φάληρο – PAO BC Academy 2003-04 Λεωφόρος  (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Κοψαχείλα: Σωκράτους & 28ης Οκτωβρίου, Π. Φάληρο  

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (11:00): PAO BC Academy Παγκορασίδες – Εύνικος ΓΑΣ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (11:15): Φ.Ο.Τούφας – PAO BC Academy 2005 Λεωφόρος (ΕΣΚΑ)

Γήπεδο Χ. Χριστουλάκης: Ιωαννίνων & Τυμφρηστού, Χαλάνδρι (Ανοιχτό)

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (17:00):Πανιώνιος Γ.Σ.Σ. – PAO BC Academy 2004 Λεωφόρος (Τουρνουά Υποδομών)

Γήπεδο Ανδρέας Βαρίκας (ΤΕΝΤΑ): Αγ. Ανδρέου 16, Ν. Σμύρνη

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου 

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου (08:30): PAO BC Academy 2008 Λεωφόρος – Νέα Ιωνία (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος:  Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου (9:00): ΠΟ Αγίου Θωμά – PAO BC Academy 2006 Λεωφόρος  (ΕΣΚΑ)

Π.Ο. Αγίου Θωμά : Γουδή Δ.Ζ. (δίπλα στο Badminton Theater)

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου(9:45): PAO BC Academy 2009 Λεωφόρος – Νέα Ιωνία (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα 

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου (12:15): PAO BC Academy 2007 Λεωφόρος PAO BC Academy 2007Α (Φιλικός Αγώνας)

 Κλειστό Παύλος Γιαννακόπουλος: Τσόχα 41, Αθήνα

 

ST LAWRENCE COLLEGE

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

 

Σάββατο 10 Νοεμβρίου (19:00): Γ.Σ Περιστερίου – PAO BC Academy 2003-04ΝΠ (Τουρνουά Υποδομών)

Κλειστό "Ανδρέας Παπανδρέου": Oδός Γιαννιτσών 5, Περιστέρι

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου (18:30): ΑΟ Αγίου Νικολάου Παλλήνης – PAO BC Academy 2005ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης: Οδός Θηβαίων και Νέστορος 15, Παλλήνη

 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου (20:00): ΑΟ Αγίου Νικολάου Παλλήνης – PAO BC Academy 2006ΝΠ (ΕΣΚΑ)

Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης: Οδός Θηβαίων και Νέστορος 15, Παλλήνη