ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10/2 - 11/2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10/2 - 11/2

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΦΕΒΡOYAΡΙΟΥ

 

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου (11:00): PAO BC Academy 2009Β – AOK Χαλανδρίου (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου (12:45): PAO BC Academy 2004A – ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου (14:15): PAO BC Academy 2005A – Παναθηναϊκός Α.Ο. (Amita Motion Elite Youth Tournament)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου (14:15): PAO BC Academy 2006ΝΠ – ΓΣ Λαυρίου (ΕΣΚΑ)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου (15:45): PAO BC Academy 2006– ΑΣΕ Δούκα (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου (17:15): PAO BC Academy 2006– Απόλλων Σμύρνης (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου (18:45): PAO BC Academy 2003ΝΠ – ΔΑΣ Δραπετσώνας (Τουρνουά Υποδομών Εσπέρου)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΦΕΒΡOYAΡΙΟΥ

 

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (11:30): PAO BC Academy 2007Β – ΑΣ Ιωνικός Ν.Φ.(Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (13:00): PAO BC Academy 2008A – ΑΣ Ιωνικός Ν.Φ. (Φιλικός Αγώνας)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3) : Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι 

 

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (14:00): ΑΕΚ – PAO BC Academy 2003 (Φιλικός Αγώνας)

Κλειστό Αγίου Θωμά: Νιόβης και Διονύσου, Μαρούσι

 

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (14:15): PAO BC Academy 2006ΝΠ – Πανιώνιος ΓΣΣ (Amita Motion Elite Youth Tournament)

St Lawrence College: Οδός Ανέμων, Κορωπί

 

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (14:30): Νίκη Αμαρουσίου – PAO BC Academy 2005B (EΣΚΑ)

2ο Λύκειο Αμαρουσίου: Οδός Μεγ. Αλεξάνδρου 125, Μαρούσι

 

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (14:45): PAO BC Academy 2005A – KAO Μελισσίων (ΕΣΚΑ)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (17:30): PAO BC Academy 2006A – ΓΣ Περιστερίου (Amita Motion Elite Youth Tournament)

ΟΑΚΑ Βοηθητικό (Γήπεδο 3): Λεωφόρος Κηφισίας 37, Μαρούσι

 

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (19:00): Κρόνος Αγίου Δημητρίου – PAO BC Academy 2004A (Amita Motion Elite Youth Tournament)

Νέο Κλειστό Αγ. Δημητρίου: Ελευθερωτών 25, Άγιος Δημήτριος